reklamı kapat

Bolenum Exchange ve Boleno Token ICO

7 Haziran 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Afrika, Asya ve dünyanın dört bir yanı için kripto para erişim noktası olan Bolenum, 15 Haziran 2017 tarihinde ICO yapacak. ICO 1 ay boyunca devam edecek ve 14 Ağustos 2017 tarihinde sona erecek. Katılım koşulları websitesinde yayınlanacak.

Toplamda 10 milyon Boleno token yaratılması planlanıyor ve ICO bitiminden sonra daha fazla token yaratılmayacak. Bu rakamın %50’si olan 5 milyon token ICO katılımcılarına dağıtılacak ve sirkülasyona çırarılacak. Yalnızca ICO süresi boyunca sabit fiyattan satılacak tokenlar için 0.02 ETH fiyat belirlenmiş.

Boleno tokenları satın almak almak için istenilen miktarda Ether’in, platformun belirttiği adrese gönderilmesi gerekiyor. Sonrasında satın alınan tokenlar yatırımcının Ethereum adresine otomatik olarak transfer edilecek. ICO bitiminde ne kadar miktar token satıldığı raporlanarak websitesinden yayınlanacak.

ICO boyunca toplanan tüm fonların projenin gelişimi için kullanılması planlanıyor. Bu kapsamda toplanan gelir; ürün araştırma/geliştirme, piyasaya sürme, çeşitli giderler, promosyon ve pazarlama gibi yerlere aktarılacak.

Projenin planlanmış yol haritası ve detaylar hakkında daha resmi ve teknik bilgiler için websitesinde yayınlanan white paper‘a göz atabilirsiniz.

ICO başlangıç tarihinde katılımla ilgili detaylı bilgi yayınlanacaktır. Tüm sorularınızı, görüş ve önerilerinizi contact@bolenum.com adresi üzerinden Bolenum ekibiyle paylaşabilirsiniz.

Boleno token’a yatırım yapmayı düşünüyorsanız, Bolenum.com adresinden kayıt yaptırabilirsiniz. Kayıt olan ilk 100 kişi ekstra bonus ödülü alacaktır. Detaylara white paper’dan ulaşabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER