X


Ünlülerin Finansman Desteği ile Geliştirilen PAC Token IEO Kampanyasını Başlatıyor

11:05
11 Kasım 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

PAC token, Filipinli ünlü boks şampiyonu Manny Pacquiao’nun kendi kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Filipinli ünlü boksörün Filipin Başkanlığına aday olduğu ve şarkıcılıkla ilgilendiği de biliniyor.

PAC Token (PAC), Manny Pacquiao’nun popülaritesini Blockchain’in ve kripto paraların avantajlarıyla birleştiriyor. Pacquiao’nun hayranları artık GCOX platformu tarafından desteklenen token’larla Manny Pacquiao’ya daha yakın olabilecek.

PAC Token Nedir?

Ünlü boksör Liverpool ve İngiltere futbol yıldızı Michael Owen ve Abu Dabi’nin yönetici ailesinin bir üyesi olan Şeyh Khaled bin Zayed el-Nahyan gibi özel yatırımcıların finansal desteğiyle PAC Token platformunu oluşturdu.

Manny Pacquiao bu platform sayesinde hayranlarıyla kişisel başarı hikayelerini paylaşabilir, hayranlarının izleyebileceği kişiselleştirilmiş videolar yayınlayabilir ve canlı yayın aracılığıyla hayranlarıyla bağlantı kurabilir. Bunun yanında Pacquiao hayranları platform üzerinden düzenlenecek yarışmalarla özel ödüller kazanacaklar. Öte yandan bu platform sayesinde PAC token kullanarak kullanıcılar Pacquiao’nun imzalı eldivenine sahip olabilir ya da bir maç için VIP bilet alabilir. Ayrıca hayranlar artık PAC Token’ları kullanarak, hayırseverlik işlerinde Manny Pacquiao’yu bağışlarıyla destekleyebilirler.

GCOX Borsası

PAC token, Singapur merkezli  Global Crypto Offering Exchange’de (GCOX) yer alıyor. Hayranlar bu sayede ünlü boksörün kripto para birimine kolaylıkla ulaşabiliyor ve bu para birimini platformda herhangi bir şey satın alırken kullanabiliyor.

Bunun aynında GCOX Kurucusu ve CEO’su Jeffrey Lin, bahsi geçen token’ın sadece para toplamak istemediğini aynı zamanda bir ekosistem inşa etmek istediğini de belirtiyor.

2018 yılında kurulan GCOX borsası kendisini, “ünlülerin ve ünlü markaların kendi token’larını yaratarak hayranlarıyla daha fazla etkileşim içinde olabilecekleri bir kripto para birimi borsası” olarak tanımlıyor. GCOX’un yaptığı açıklamalara göre platformda güvenilir bir Blockchain protokolü kullanılıyor. Ayrıca borsanın lisanslı olduğu da belirtiliyor. GCOX Grubu, dünya genelinde faaliyet göstermekte olan farklı birçok sektörde hizmet veren bir şirket olarak biliniyor.

Bunların yanında GCOX, kullanıcı dostu platformu sayesinde kolay bir kullanım imkanı sunuyor. GCOX borsası, kolay para yatırma, düşük işlem ücretleri, şeffaf işlemler ve kolay para çekme imkanı sunuyor.

Öte yandan GCOX’un bir de mobil uygulaması bulunuyor. Bu uygulama sayesinde hayranlar birçok ünlü ve ünlü marka ile doğrudan temasa geçebiliyor. Acclaim! APP olarak adlandırılan uygulama hayranları ve ünlüleri daha önce hiç olmadığı kadar yakınlaştırarak eğlence sektöründe bambaşka bir dünya yaratmayı hedefliyor. Uygulama hem APP Store’da hem Google Play’de yer alıyor.

Tüm bunlara ek olarak GCOX’un LaLiga ile de ortaklığı bulunuyor. Bu sayede taraftarlar özel ürünlere, futbol biletlerine ve sosyal etkinliklere daha kolay bir şekilde ulaşabilecek.

PAC Token IEO’su

GCOX Sparkle üzerinden düzenlenecek olan PAC Token IEO’su 12 Kasım’da başlayacak. Yapılan açıklamalara göre 12, 13 ve 14 Kasım’da üç tur şeklinde PAC Token IEO’su düzenlenecek ve her tur 3 saat sürecek.

Bunun yanında PAC token’larının dağıtımı 19 Kasım’da gerçekleşecek ve kripto para borsada 21 Kasım’da listelenmeye başlayacak.

Yapılan açıklamalara göre yoğun ilgi sebebiyle PAC Token IEO’sunda Token Balloting sistemi uygulanacak. Bahsi geçen sistemde her hesap bir abonelikle sınırlı oluyor ve minimum abonelik tutarı belirleniyor. IEO sonlandığında ilk katılımcılara göre değil otomatik bir oylama sistemine göre token dağıtımı gerçekleştiriliyor.

ERC-20 tabanlı çalışan PAC Token’ların IEO’daki arzının 700.000 olacağı belirtiliyor. IEO’ya katılım ise en az 30 dolar en fazla 1.200 dolar ile gerçekleştirilebilecek.

Ünlülerle hayranları, futbol takımlarıyla taraftarları ve ünlü markalarla bu markaları sevenleri yakınlaştırmayı amaçlayan platformun detaylarına buradan ulaşabilirsiniz…

TelegramFacebookYouTubeTwitter – Instagram

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar