reklamı kapat
  • BTC  :  39.788,43 ₺
  • ETH  :  1.334,71 ₺
  • BCH  :  2.731,00 ₺
  • XRP  :  3,11 ₺
  • NGC  :  1,71 ₺
  • BTC 39.788,43
  • ETH 1.334,71
  • BCH 2.731,00

BMCHAIN ICO’da Son Gün

9 Ekim 2017
  • Coin TürkCoin Türk

BMCHAIN ekibi dünya çapındaki en büyük kripto para borsalarından biriyle yaptığı görüşmenin başarılı bir şekilde tamamlandığını bildirdi. Geçtiğimiz günlerde Avrupa merkezli kripto para borsası HitBTC, BMT’yi listelerine ekleyeceğini resmi bir şekilde açıkladı. HitBTC Token’in BTC ve ETH ile işlem göreceğini de açıklamalarına ekledi.

BMCHAIN ICO‘su şu anda dördüncü ve son aşamasında ve Greenwich saatiyle 10 Ekim saat 00:00’da sona erecek. 08.10.2017 tarihli son orana göre toplu satış esnasında elde edilen toplam miktar $1.514.570.

Platformun ilk versiyonu bu senenin sonuna kadar yürürlüğe girecek. Bu yeni platformun geliştirilmesi ve büyük borsalarla yapılan görüşmelerden sonra, BTM’yi bir ödeme yöntemi olarak kabul etmeye istekli pek çok firmanın olduğunu söyleyebiliriz. Firmalar iş ilişkilerini daha kârlı, güvenilir ve şeffaf hale getirebilmek için BMCHAIN’le ilgileniyorlar. Ayrıca ICO’ya katılan birçok yatırımcının olması, projenin bir hayli güvenilir olduğuna işaret ediyor.

7 Ekim itibariyle sisteme kayıtlı katılımcı sayısı 17.000 civarlarına ulaştı. 3000’den fazla ortak firma projeye dahil oldu ve BTM’yi işlemleri için ödeme yöntemi olarak kabul etti. Piyasadaki herhangi bir firmanın BMCHAIN projesine ortak olarak katılabileceği ifade ediliyor.

BMCHAIN’nin işlevselliği ortaklarına işlem maliyetlerini ve karmaşık vergilendirmeleri azaltmak gibi pek çok olanak sağlıyor. Ayrıca BMCHAIN yatırımcılarına; varlıklarıyla araç kiralayabilme, gayrimenkul satın alabilme, restoranlarda ödeme yapabilme ya da şirketin kendi ürünlerinden satın alabilme gibi olanakları da sunuyor. Yakın gelecekte bmchain.io adresli sitede kurulacak bir bölümde, platformla ilgili bütün projeler eşsiz koşullarla yer alacak. Böylece BTM tokenler, senetler ya da hizmetler %50’ye varan indirimlerle satın alınabilecek.

Birçok kullanıcının katıldığı projeye ait resmi Telegram sohbet platformunda; büyük yatırımcıların ilk etaplarda yaptıkları gibi toplu satışın sonunda da büyük meblağlarda işlem yapabilecekleri ve yeni tokenin muhtemel borsa fiyatı gibi konular aktif bir şekilde tartışılıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER
loading...