Blue Hill Foundation Ayrıcalıklı Fiyattan STO Öncesi Satışı Başlatıyor!

09:30
6 Haziran 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Blue Hill Foundation Mayıs ve Ağustos ayları arasında ilk katılımcıların Blue Hill Mining operasyonunda ayarlanabilir sahiplik hisselerini kendilerine ayırabilmesi için ayrıcalıklı bir fiyattan STO öncesi satışı (Pre-STO) başlatıyor.

Blue Hill Mine isimli alan, bütün Asya bölgesi içerisindeki en büyük bakır rezervlerinden birisine sahip olduğu tahmin edilen ve Moğolistan sınırlarında yer alan devasa bir bölgedir. Bölgenin bakıra ek olarak ciddi hacimde nikel, kobalt ve altına da sahip olduğu tahmin edilmekte. Dahası, bu değerli madenler bölgenin sadece %10’unun arandığı çalışmalarda bulundu ve şimdiden tungsten, itriyum ve iterbiyum’un bulunduğu geri kalan %90’lık kısım ise hala taranmaya devam ediyor.

Blue Hill Mining firması 8 yıl süren jeolojik planlamadan sonra projenin sıradaki aşamasını başlatmaya hazır. Şirket önümüzdeki yıllarda, firmayı Toronto Menkul Kıymet Piyasasına sokabilmek için elindeki maden rezervlerinin uluslararası standartlarda olduğunu kanıtlamaya çalışacak.

Normal koşularda Blue Hill gibi bir yatırım fırsatı IPO’ya kadar özel yatırımcılar için rezerve edilir. Ancak Blue Hill Mining kendilerine madencilik sektöründe rekabetçi bir avantaj sağlayabilecek blockchain teknolojisini ve bunu nasıl kullanabileceklerini fark etti ve buna ek olarak  fon toplama sürecini tamamıyla İsviçre denetimi altındaki bir STO (menkul kıymet token arzı) ile demokratikleştirmek ve eşit bir süreç haline getirmek istiyor.

Blue Hill Mining blockchain teknolojisini bunlara ek olarak madencilik sektöründe adil ticareti, verimliliği ve şeffaflığı arttırmak için de kullanmak istiyor. Söz konusu teknolojiyi kullanmanın faydaları arasında şunlar yer almakta:

  • Sahiplik, miktar, lojistik, depolama, satış ve arazide madenciliği yapılan bütün kaynakların uluslararası ticareti için doğru ve kesin veri girişi.
  • Çok uluslu firmaların sertifikalı, etik kurallara uygun bir şekilde elde edilmiş ham maddeye ulaştığından emin olmalarını sağlamak.
  • Madencilik firmaları, dökümcüler, lojistik firmaları, bankalar ve çok uluslu firmalar için aradaki kişileri ve gereksiz kurumları ortadan kaldırarak eşler arası alışveriş sağlamak ve masrafları azaltmak.
  • Blue Hill Mining sahiplik hisselerinin likiditesini tokenleştirme ile arttırmak ve bunların ikincil piyasalarda kolaylıkla alınıp satılabilmesini sağlamak.
  • Küresel yatırım piyasasının kapılarını aralamak.

B.H.Mining, ilgili madenin yanı sıra B.H Platform’un da %30’una sahip ve bunu da BHM-Token STO’su ile tokenleştirmeyi planlamakta. Ancak bu süreç daha sonra başlatılacak. İlk olarak Blue Hill Mine’ın %24’üne sahip olan Blue Hill Foundation tarafından yatırımcılar için bir Pre-STO düzenlenecek ve bu yatırım fırsatında yatırımcılar için daha iyi fiyatlardan daha erken erişim imkanı sunulacak.

B.H.Foundation, daha sonra yapılacak olan BHM STO’sundan itibaren BHM-Token’leri ile 1’e 1 oranında değiştirilebilecek olan BHF-Token’lerini satışa çıkartacak. Pre-STO süreci hem kalifiye hem de sıradan yatırımcılar için erişime açık olacak ve yatırım fiyatına göre 3 farklı fiyatlandırma sunulacak.

Bu token’ler direkt olarak B.H Mine’ın (ruhsat numarası 14307x & 14308x) müşterek mülkiyeti  ve değeri tarafından korunmakta olup, bunlara içsel bir değer sağlamakta ve bunlar madencilik işlemleri önümüzdeki yıllarda oldukça kazançlı bir hal alacağından dolayı büyük bir potansiyel sunmaktadır.

Blue Hill’in ekibi ve dünya klasmanındaki danışman kadrosu madenin potansiyeli ve STO fiyatlarını göz önüne alarak yaklaşık olarak %3.340 yatırım getirisini hedeflemektedir. Aslında, ekibin uzun vadeli planı BHM-Token’inin piyasa değerinin birim başına 30 dolar olduğu tarihte bir token geri alım programı başlatmak ve böylece bu sahiplik hisselerini hisse senedi olarak Toronto Menkul Kıymet Borsasında sunabilmek.

Hala yapabiliyorken en iyi token fiyatlarından yararlanmak için internet sitesini ziyaret edin. bluehillfoundation.com

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI