X


Blockium, Trader’ların Minimum Risk ile Kazançlarını Maksimuma Çıkartmaları İçin IEO’sunu Başlatıyor!

13:04
6 Mayıs 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Önde gelen P2P platform sağlayıcısı ve Blockium‘un (BOK) yaratıcısı olan Fokoya, dijital kripto borsa platformu Coineal aracılığıyla kendi IEO’sunun piyasaya çıkışını duyuruyor. Blockium arkadaşlara, iş arkadaşlarına ve yabancılara karşı alım satımı kendi gelişmiş blockchain ve token teknolojisini kullanarak her bütçe ile yapılabilecek hale getiriyor.

Daha önce hiç hisse senedi veya kripto para birimi alıp satmayı düşündünüz mü? Kazanç elde edip edemeyeceğiniz görmek için ilk yatırımınızı yapmaya ne dersiniz? İlk yatırım yamanın çok fazla vakit aldığı doğru ve bu işe alışkın olmadığınızda çok fazla risk olduğu da biliniyor. Birçok yeni trader tecrübesizlik veya hisse senedi bilgisinin eksikliği nedeniyle paralarını boşa harcamak niyetinde değil. İşte bu yüzden Fokoya uçtan-uca çözümü ve gelişmiş entegrasyonlarını kullanarak kullanıcılara direkt olarak ilk defa alım satım yapan kişilere karşı işlem yapma imkanı veren finansal piyasalar için kurulmuş platformu Blockium Trading Competitions’u piyasaya sürdü.

Blockium’un IEO’su şirketin yeni piyasaya sürülmüş token’i için fon toplamak adına Coineal’in kripto para borsası aracılığıyla yapılacak ve kripto para sahiplerinin kendi token’lerini yatırmasına ve erişilebilir bir blockchain alt yapısında kazançlarını ikiye katlamalarına yardımcı olacak. Blockium’un tamamıyla tokenleştirilmesi kullanıcı deneyimini yeni eklenen değerler ve platform içerisindeki özellikler ile güncelleyerek hem acemi hem de kıdemli trader’ların ihtiyaçlarını verimli bir şekilde karşılayacak. Blockium kendi alım satım topluluğundaki kullanıcıların şirketin özel token’ine sahipken yatırımcı ve resmi olmayan ortaklar olmasına izin verip, birbirleri ile rekabet etmesini ve gerçek anlamda kazanç elde etmelerini sağlıyor.

Fokoya CEO’su Gilad Raz konu hakkında şunları ifade etti:

”Coineal aracılığıyla yapılacak bir IEO, biz Asya piyasalarına borsanın Çin, Japonya, Kore ve Vietnam içerisindeki şubeleri ile nüfuz edip, ileriye uzanan bir stratejiyle yola başlarken uygulanması mükemmel bir yaklaşım olacaktır. IEO ile fon toplanması Blockium’un devamlı olarak şirket etkinlikleri ve  bunun yanı sıra platform’un token ekonomisini geliştirmesini mümkün hale getirecek. Tokenleştirme, bizim kripto topluluğumuzun ihtiyaçlarını anında karşılarken, aynı zamanda gelecekte bizim için b2b fırsatları yaratacağı için kilit bir öneme sahip.”

Blockium (BOK) token adı ve sembolü ile satışa sunulacak yaklaşık token miktarı %8 IEO hacmi ile 650.000.000 token olarak belirlenmiştir. Blockium 1.2 milyon dolarlık bir hard cap belirlediği için piyasaya çıkış fiyatı 0.023 dolar olacaktır.

Hakkında

2017 yılında kurulan Fokoya, eşsiz, çevrimiçi sosyal deneyim yaratmak için blockchain ve akıllı eşler arası teknolojiden faydalanan önde gelen bir P2P teknoloji üreticisidir. Fokoya’nın teknolojisi kullanıcıların birbirleri ile iletişime geçme yolunu yeniden tasarlar ve bu esnada devrimsel özellikler ile yeni gelir kaynakları oluşturur. Sonuç ise topluluk için eşi benzeri bulunmayan bir kullanıcı tecrübesi olur. Fokoya 2019 yılının Şubat ayında 10 milyon dolar değerleme temeli ile noktalanan fonlama turu ile beraber öz sermaye konusunda azımsanamayacak bir miktar toplamayı başarmıştır.

TelegramTwitterInstagramMediumIOSAndroid

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar