reklamı kapat

Blockchain Temelli Oyun Platformu Gamblica Token Satışını Başlatıyor

22 Şubat 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Blockchain teknolojisinin sunduğu benzersiz olanaklardan faydalanan uluslararası oyun platformu Gamblica, token satışını 1 Mart 2018 tarihinde başlatacağını duyurdu. Sektördeki oyuncular tarafından inşa edilen Gamblica platformu kişisel verilerin korunması ve güven gibi uzun soluklu sorunları ele alarak küresel oyun sektöründe yeni bir çağ açmanın yollarını arıyor.

Blockchain teknolojisine dayanan uluslararası oyun operatörü Gamblica 1 Mart’ta start alacak token satış etkinliği için tüm hazırlıkları tamamladı. Bu benzersiz ekosistem sektörde oyuncu olarak bulunan bir grup oyun sevdalısı tarafından oluşturuldu. Ekip online oyunculuğu güvenli, şeffaf ve daha önce hiç olmadığı kadar ölçeklendirilebilir bir hale getirerek sektörde devrim yapmayı hedefliyor. Token satışı her birinde farklı bonus fırsatları sunulan 5 farklı evreden oluşacak ve satış boyunca 80 milyon GMBC token sağlanacak. Ayrıca bu token’ler Gamblica platformunda resmi para birimi olarak kullanılacak.

Online oyunculuk sektörünün oluşturduğu küresel piyasa geçtiğimiz yedi yıl içerisinde %9’luk bir yıllık bileşik büyüme oranına ulaştı. İstatistiksel veriler göz önünde bulundurulduğunda gelecek vadeden bir piyasa olarak nitelendirilebilecek online oyunculuk piyasası, internet ortamına akın eden kullanıcılardan ve mobil cihazlarda görülen teknolojik ilerlemeden faydalanabilir bir niteliğe sahip. Ancak bu sektörün büyümesine engel teşkil eden bir takım sorunların ortaya çıktığını görüyoruz. Sektörde sıkça rastlanılan dolandırıcılık faaliyetlerinin bu sorunların başında geldiğini ifade etmek yanlış olmayacaktır. Bu gibi faaliyetler sonucunda sektörde oyun oynamaya can atan oyuncular bu tür platformlardan uzak durma kararı alıyorlar.

Gamblica ekibi, inşa ettikleri ekosistem sayesinde kullanıcılara şeffaf ve adil oyun deneyimleri sunuyor. Online oyunlar ve spor bahisleri gibi oyunların da oynanabildiği bu ekosistem kullanıcıların karşılaştığı güven ve kişisel veri güvenliği gibi sorunları ortadan kaldırarak onlara uluslararası piyasanın kapılarını açıyor.

GMBC token’leri katılımcılarla buluşturacak token satış etkinliğinin üst limiti 40.000 ETH olarak belirlendi. Toplamda 840 milyon adet sunulan GMBC token’in fiyatı ise 0.0001 ETH olarak ifade edildi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.