reklamı kapat

Blockchain Tabanlı Şifrelenmiş İletişim Platformu Crypviser ICO’su Başladı

14:28
9 Haziran 2017

Crypviser blockchain’e dayalı kişisel ve mesleki iletişim için güvenli şifrelenmiş iletişim platformudur. Crypviser’ın teknolojisi iki temel şey üzerine kuruludur. Bunlardan ilki yeni nesil otomatikleştirilmiş uçtan uca şifreleme modelleridir. Bu modellere merkezsiz, açık anahtarların blockchain üzerinden dağıtımını sağlayan yenilikçi kimlik doğrulama algoritması eşlik eder.

Crypviser B2C ve B2B’ler için çok sayıda kriptografik ürün ve çözüm sunar.

Özel Crypviser Topluluğu – birleşik şifrelenmiş ağ, hızlı mesajlar (chat), konuşma ve video aramaları, fotoğraf/video ve dosya paylaşımları gibi mesajlaşmalar için güvenlik seviyesi ve kalitesi yüksek hizmetler verir ve geniş yelpazede yerel güvenlik fonksiyonları sunar.

Cryptoviser Güvenli İş Ağı – bulut merkezli birleşik şifrelenmiş platform, ne kadar büyük olurlarsa olsun; şirketler için önemli ve ileri seviyede bir işlevsellik sunar. Şirketlerin boyutu her ne kadar fark etmese de platform daha çok küçük ve orta boyutlu işletmeler düşünülerek tasarlanmıştır.

Crypviser CVCore – büyük şirketler için özel olarak tasarlanan kriptografik güvenli teknoloji tabanıdır. Şifrelenmiş ve güvenli veri alışverişi ve depolaması için mevcut şirket ağlarına entegre edilmelidir.

Bu çözüm Crypviser’un çekirdek kriptografisini ve güvenlik modelini karmaşıklık seviyeleri hangi durumda olsun; tüm mevcut altyapı sistemlerine kolayca entegre etmeye yarar. Bunun yanı sıra karışık teknik yükseltmeler veya pahalı teçhizatlara yatırımlar yapmadan tüm önemli faydaları sağlar.

CVCoin & CVPay – Güvenli ve gizli finansal ortam

Crypviser en yüksek seviyede gizliliği sağlamak ve blockchain işlemlerini güvence altına alıp basitleştirmek için birleşik ağın para birimi olarak özel kripto token’i CVCoin’i basmıştır. CVCoin’in bir diğer amacı entegre edilmiş CVPay fon transfer sistemini kullanarak Crypviser kullanıcıları arasında basit ve anonim bir şekilde para transferleri yapabilmektir.

Crpviser’ın temel amacı en güvenilir, modern, gelişmiş kriptografi ve şifreleme teknolojilerini basitleştirmek ve herkese ulaştırmaktır. Crypviser gerçek zamanlı iletişim ağı ve endüstriyel kullanım için blockchain’i kullanan ilk ağ olma özelliğini taşır.

Crypviser ağına katılarak önceden yaptığınız her şeyi yapabilir; sohbet edebilir, arama yapabilir, fotoğraf / video ve belge gönderebilirsiniz. Kurduğunuz iletişimin kişisel veya iş amaçlı olması bir şeyi değiştirmez ve sanal dünyadaki güvenlik/gizlilik gibi konularda endişe duymanıza gerek kalmaz.

ICO kampanyasına katılım için burayı tıklayabilirsiniz. Kabul edilen paralar: banka transferi EUR/USD, BTC, ETH

ICO başlangıcı: 20 Mayıs 2017
ICO bitişi: 30 Haziran 2017

Twitter Bitcointalk Telegram Facebook Blog Youtube

Şirket profili:

CVChain GmbH – 2017’de kuruldu. CVCoin’i basan şirket ve ICO kampanyasının organizatörü
Gubelstrasse 11, 6300 Zug c/o Sielva Management SA

Yönetim kurulu:
Guido Schmitz-Krummacher
Vadim Andryan
Eduard Schütz

Crypviser GmbH – 2015’te kuruldu. Crypviser ağının geliştiricisi
Alt-Pempelfort 15, 40211, Düsseldorf

Yönetim kurulu:
Waldemar Konradi
Vadim Andryan

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.