Blockchain Tabanlı Kitlesel Fon, Küresel Yatırımcılar ve İşletmeler Arasında Köprü Olmayı Hedefliyor!

13:52
21 Haziran 2019
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Küresel işletme sahiplerinin ve hissedarların yatırımcılarla iletişime geçme yolu değişen piyasa koşullarına, teknolojiye ve maliyetle ilgili özelliklere uyum sağlamaya devam ediyor ancak yine de güçlü, stabil ve şeffaf yatırım süreçleri herhangi bir projenin başarılı olabilmesi için kilit unsur olma özelliklerini taşımayı sürdürüyor.

Aracıların sıklıkla şeffaflık ve erişim konusundaki eksiklikler yüzünden hayal kırıklığına uğradığı gerçeği göz önüne alacak olursak, yatırımcılar ve yatırım yapılacak platformlar arasında bir köprü ihtiyacı her geçen gün daha bariz bir şekilde kendini göstermekte.

Blockchain Tabanlı Yatırım Projesi, iOWN Platform ile Tanışın! 

Birçok yatırımcının çok çeşitli endüstri varlıklarından oluşan çeşitlendirilmiş bir portföy ile dağıtılmış riski sevdiği bilinen bir gerçek olsa da, güçlü ortaklar bulmak hala bir problem durumunda ve bu problem ile buna benzer birçok problemin çözümü de direkt olarak kitlesel fonlamadan geçiyor.

Birleşik Arap Emirlikleri içerisinde geliştirilen  iOWN, özellikle yatırımcılar ve fonlama arayan firmalar arasında bir köprü oluşturmak için blockchain tabanlı kitlesel fon toplama platformu şeklinde tasarlandı. İsterseniz tecrübeli bir fonlama uzmanı, isterseniz de tamamen acemi bir yatırımcı olun, iOWN küresel ağı her bir ölçülen risk için yatırım yapılabilecek fırsatlar sunar.

Registered users platforma girebilmek için  iOWN Token‘ini kullanabilecekler ve bu token ile emlak, bilgi teknolojileri, sanayi, ilaç ile sağlık ve enerji gibi daha birçok sektöre yatırım yapabilecekler.

Geleneksel Yatırım Riskinin Zorluklarını Aşma 

iOWN, yatırımcıların mevcut piyasa tabanlı finansal platformlarda karşılaştıkları sorunların bir çoğuna güvenli, şeffaf, kullanımı kolay ve kitlesel fonlama ile riski minimum miktara düşüren bir finansal ekosistem üreterek çözüm sunmakta.

Müstakbel destekçiler ve fonlamaya katılanlar aralarında konum, ilgi alanı, beklenen getiri oranı gibi kişisel tercihleri temel alarak birden fazla fırsat arasından seçim yapabilmekte ve güvenlik kontrolünden geçmiş iş fırsatlarına direkt erişim elde etme avantajını kullanabilmekte.

iOWN İşletme Sahipleri ve Yatırımcılar İçin Piyasayı Değiştirecek Çözümler Sunmakta 

Günümüzde yatırım yapmak oldukça zorlu bir iş ve hem işletme sahipleri hem de yatırımcılar güvenilir bir ortak ile önemli bir proje bulmanın zorluklarını idrak edebilmekte. Blockchain tabanlı iOWN platformu ise tam olarak bu konuda ihtiyaç duyulan projelere erişim, kaliteli portföyler sunmakta ve işletme sahipleri zaman kaybı riskinden kurtulmakta. Platform zaman kaybını önlemenin yanı sıra satışın kontrolünü elden kaçırmamakla birlikte fon toplama ücretlerini de düşürmekte.

iOWN Token’i – Yatırım Ekosistemi

iOWN IEO’sunun 25 Haziran 2019 tarihinde başlatılması ile, kullanıcılar 60.000.000 token’in satılmakta olduğu LATOKEN’e erişim sağlayıp düşük ücretler ve anlık işlem seçeneği ile buna yatırım yapabilecekler. Token aynı zamanda bütün uluslararası standartlara da tamamıyla uyum sağlamakta.

Token’ler yüzde 20 civarındaki bonus fırsatı ve 0.01 dolarlık birim fiyatı ile ETH, BTC ve ERC-20 token’leri ile satın alınabilmekte. Buna ek olarak iOWN token sahipleri IEO sonrası platform içerisindeki hizmetlere ödeme yapmak için de token’i kullanabilecekler.

Akıllı kontratlar ve son teknoloji blockchain tabanlı platform, iOWN sistemini stabilite, erişilebilirlik ve minimum risk fırsatları sunan eşsiz platformlardan birisi konumuna getirmekte.

Start-up firmalarından köklü işletmelere kadar iOWN bunların hepsine riski hesaplanmış ve yatırım getirisi en üst seviyeye çıkartılmış eşi benzeri olmayan yatırım fırsatları sunmakta.

iOWN Hakkında: iOWN Group yatırımcılara ve işletme sahiplerine fonlama sürecinin yanı sıra fonlama sürecinin bitirilmesi esnasında da uzun vadeli yatırımları keşfedebilmek için bir platform sağlamaya odaklanmış özel bir holding şirketidir. Daha fazla bilgi için siteyi ziyaret edebilirsiniz; https://www.iowntoken.com/

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER