reklamı kapat

Blockchain Tabanlı İletişim Platformu Crypviser: ICO’ya Katılım İçin Son Bir Hafta

10:18
22 Haziran 2017

Crypviser blockchain’e dayalı kişisel ve mesleki iletişim için güvenli şifrelenmiş iletişim platformudur. Crypviser’ın teknolojisi iki temel şey üzerine kuruludur. Bunlardan ilki yeni nesil otomatikleştirilmiş uçtan uca şifreleme modelleridir. Bu modellere merkezsiz, açık anahtarların blockchain üzerinden dağıtımını sağlayan yenilikçi kimlik doğrulama algoritması eşlik eder.

Crypviser en yüksek seviyede gizliliği sağlamak ve blockchain işlemlerini güvence altına alıp basitleştirmek için birleşik ağın para birimi olarak özel kripto token’i CVCoin’i basmıştır. CVCoin’in bir diğer amacı entegre edilmiş CVPay fon transfer sistemini kullanarak Crypviser kullanıcıları arasında basit ve anonim bir şekilde para transferleri yapabilmektir.

Crpviser’ın temel amacı en güvenilir, modern, gelişmiş kriptografi ve şifreleme teknolojilerini basitleştirmek ve herkese ulaştırmaktır. Crypviser gerçek zamanlı iletişim ağı ve endüstriyel kullanım için blockchain’i kullanan ilk ağ olma özelliğini taşır.

Crypviser ağına katılarak önceden yaptığınız her şeyi yapabilir; sohbet edebilir, arama yapabilir, fotoğraf / video ve belge gönderebilirsiniz. Kurduğunuz iletişimin kişisel veya iş amaçlı olması bir şeyi değiştirmez ve sanal dünyadaki güvenlik/gizlilik gibi konularda endişe duymanıza gerek kalmaz.

30 Haziran tarihine kadar devam edecek ICO’da şu ana kadar 2,5 milyon CCVoin’in satıldığını belirtmekte fayda var. Crypviser’ın Türkçe olarak hazırlanmış sitesini ziyaret edebilir veya yine Türkçe tanıtım videolarını projenin Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

ICO kampanyasına katılım için burayı tıklayabilirsiniz. Kabul edilen paralar: banka transferi EUR/USD, BTC, ETH..

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER