reklamı kapat

Blockchain Altyapılı Açık Artırma Platformu: Auctionity

DomRaider Group, Auctionity isimli blockchain altyapılı müzayede (açık artırma) platformunun ilk sürümünü piyasaya sürüyor.
22:54
2 Şubat 2018

DomRaider Group, Auctionity isimli blockchain altyapılı müzayede (açık artırma) platformunun ilk sürümünü piyasaya sürüyor. Fransız startup’ın geliştirdiği platform, eş zamanlı müzayede sistemiyle blockchain teknolojisinin avantajlarıyla kombine ediyor.

Müzayede platformu Auctionity, dünyanın tüm canlı müzayedecileri, değer biçme uzmanları, gönderim hizmetleri ve online müzayede sağlayıcılarının bir arada bulunduğu inovatif bir teknoloji planı olarak öne çıkıyor. Platform aynı zamanda dünyanın ilk merkezsiz müzayede platformu olacak. Auctionity’nin temel bileşenleri şu şekilde:

  • Herhangi bir şekilde müdahale edilemeyen, kamuya açık bir şekilde görüntülenebilir müzayedeler
  • Özel arayüzlerle ulaşılan dünya çapında müzayedeler
  • Bir saniyeden kısa sürede teklifler üzerinde konsensusa ulaşma
  • Çok düşük transfer ücretleri

Platformun başarıyla tamamlanan ICO’sunda 560 milyon DRT (DomRaider) token’i tüm dünyadan kullanıcılara dağıtıldı. ICO’yla birlikte ekip, platformun gelişimi için gerekli yeterli paraya ulaştı. DRT token’i halihazırda HitBTC, Yobit ve EtherDelta borsalarından işlem görüyor. DRT’nin çok yakın zamanda başka borsalara ekleneceğinin müjdesini veren Auctionity CMO’su Damien Henriques: “Verdiğimiz sözü tutmak ve projede gerçek bir ilerleme kaydetmek Auctionity camiası ve platform için hayati bir öneme sahiptir.”

Platform için bir sonraki adım ise partnerlik anlaşmaları imzalayarak kullanıcılara sunulan hizmeti iyileştirmek. Bu sürecin meşhur dijital adres platform NaviAddress ile başlayacağını ifade edebiliriz. Platformun gelişimi için kapsamlı bir işe alım planı başlatan proje ekibi, DRT’nin fiyatının büyük bir fırlama yapacağından emin. Auctionity ekibi yakın zamanda DRT token’ine yönelik yepyeni bir website açacak: token.domraider.com. Tamamen DRT sahipleri için hizmet verecek siteden DRT yol haritasına ve DRT sahipleri için özel olarak geliştirilen teşvik programına erişilebilecek.

Auctionity’e dair daha fazla bilgi almak için platformun websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER