X


Türk Kripto Para Borsası Bittrt İle Yarışma Zamanı! 10 iPhone Xs Hediye!

13:20
27 Haziran 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

İstanbul’da faaliyet gösteren Türk kripto para borsası Bittrt, 10 Haziran 2019 tarihinde hizmet vermeye başladı.

Dikkat çekici özelliklere sahip kripto para borsası Bittrt, kullanıcılarına yüksek derinlikle işlem yapma fırsatı sunuyor. Bittrt borsası sayesinde Türk lirası ile dijital varlık alabiliyorsunuz, dijital varlıklarınızı birbiri arasında dönüştürebiliyorsunuz ve Türk lirası ile dijital varlık satabiliyorsunuz. Bunun yanında bir yandan borsada düzenlenen yarışmalarla yaptığınız işlemlerde ekstra kazanırken bir yandan da referans programı sayesinde arkadaşlarınız işlem yaparken de kazanmaya devam ediyorsunuz.

Bununla birlikte Bittrt borsasının ALB ve Trade Master ile de ortaklık anlaşması bulunuyor. Banka anlaşmaları arasında ise Akbank ve Vakıfbank yer alıyor.

Bittrt Özellikler

Kripto para borsası birçok ilgi çekici özelliğiyle kullanıcının karşısına çıkıyor.

Bittrt kripto para borsasının en önemli özelliklerinden biri kullanıcılarına 7/24 işlem yapma imkanı tanıyor olması. Borsada, her saat işlem yapmaya devam edip havale ile para gönderme işlemi yapabiliyorsunuz.

Bunun yanında borsa “sıfır gizli masraf” ilkesiyle çalışıyor. Bittrt’de size bildirilmemiş hiçbir masraf ile karşılaşmayacağınızın garantisi veriliyor.

Ayrıca borsa kullanıcılarının güvenliğine ve şeffaflık ilkesine de büyük önem veriyor. Kullanıcıların varlıklarının neredeyse tamamı üst düzey önlemler alınmış soğuk depolarda saklanıyor.

Bittrt’nin dikkat çeken bir başka özelliği ise kullanıcılarına kolay kullanım avantajı sunuyor olması. Borsanın arayüzü oldukça kullanıcı dostu ve web sitesinde çeşitli konularda basit eğitim videoları yer alıyor.

Ayrıca borsanın online müşteri desteği 7/24 anlık olarak kullanıcılara hizmet veriyor.

Öte yandan borsanın referans sistemi sayesinde referans olduğunuz kişiler işlem yaptıkça siz de kazanıyorsunuz.

Bunların yanında borsa güçlü sermayesine de çok güveniyor ve yüksek değerdeki sermayesi sayesinde kullanıcılarının güvende olduğunu ifade ediyor.

Referans Sistemi

Bittrt borsasında referans sistemi uygulanıyor. Yani referans olduğunuz kişiler işlem yaptıkça siz de kazanıyorsunuz.

Borsanın resmi web sitesinde yaptığı açıklamalara göre Bittrt’nin referans sistemi şu şekilde işliyor:

 • Sizin referans numaranız ile kayıt olan kullanıcıların ödemiş oldukları komisyon miktarının %25’i TL bakiyenize eklenecektir.
 • Referans sistemine kayıtlar aksi bildirilene kadar devam edecektir. Referans sisteminin kapatılacağı bildirildikten sonra referans numarası ile oluşturulan kayıtlar dikkate alınmayacaktır.
 • Referans sistemine kayıt olan kullanıcılara hak ettikleri komisyon hak edişlerinin ödenmesine referans sisteminin kaldırılacağı tarihi kadar devam edilecektir.
 • Hak edişler kullanıcıların hesaplarına anlık olarak yansıtılacaktır.
 • Referans numaranız ile üye olabilecek kişi sayısında sınır bulunmamaktadır.
 • Bittrt, program kapsamını, katılma kurallarını ve diğer konularda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Önceden kullanıcılara duyuru yapmak kaydıyla Bittrt bu hakkını her zaman kullanabilir.

Ücretler ve Komisyonlar

Bittrt’de Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Stellar, Tether, Tron, Holo, Cardano, NEO, EOS ve Bitcoin Cash olmak üzere 12 kripto para ile işlem yapabiliyorsunuz. Ayrıca bu 12 kripto parayla yapılan alım satım işlemlerinde komisyon bulunmuyor.

Bununla beraber para çekme ve para yatırma işlemlerinde kripto paralarda herhangi bir alt ya da üst sınır bulunmazken, Türk lirasında alt sınır 250 TL, üst sınır 1.000.000 TL olarak belirlenmiş durumda.

Yarışma Detayları

Bittrt, 1 Temmuz 2019 – 1 Ağustos 2019 tarihleri arasında en çok hacim yapan 10 kullanıcısına 64 GB iPhone Xs hediye ediyor.

Borsanın düzenlediği yarışmaya katılmak için üye olmanız ve işlem yapmaya başlamanız yeterli. Yarışmanın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Borsanın web sitesini bu link üzerinden ziyaret ederek daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Web Sayfası – Twitter – Facebook – Instagram Youtube

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
 • Muhsin bilici
  2 sene önce

  Cointürk te kaldıraç varmı

  21