X


Bittorrent ve Holo Son Durum: HOT ve BTT Yeni ATH’ler Görebilir Mi?

2021 yılının popüler kripto para birimlerinden olan BTT ve HOT, rekor seviyelerinin oldukça altında işlem görmeye devam ediyor.
14:28
12 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bittorrent (BTT) ve Holo (HOT) 2021 yılında yaşanan boğa koşusu sırasında yakaladıkları yükselişler ile birlikte ciddi bir ilgi gördüler. Özellikle Türk yatırımcıların ilgi gösterdiği BTT ve HOT, şu anda rekor seviyelerinin oldukça altında işlem görüyor ve bu da yatırımcıların endişelenmesine sebep oluyor.

Bittorrent (BTT)

Son 24 saat içinde %5 gibi bir artış yakalayan BTT token yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,0025 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içinde Bitcoin’de artış ile yükselişe geçmiş olsa bile BTT son 1 hafta öncesine göre %12,5 ve son 1 ay öncesine göre %23 daha düşük seviyelerde işlem görüyor.

BTT ATH seviyesini 5 Nisan 2021’de 0,01356 dolar ile görüldü. Dolayısıyla BTT’nin yeni bir rekor kırabilmesi için %80’in üzerinde artış yaşaması gerekiyor. Ancak BTT’nin bir rekora doğru hareket edebilmesi için öncelikle genel kripto para piyasası görünümünde yükseliş trendinin kesinleşmiş olması gerekiyor. Her ne kadar son 24 saat içinde piyasa yeşil görünse de son 1 ay ve 1 hafta önceki fiyatların hala oldukça altında ilerliyoruz.

Holo (HOT)

HOT, yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0061 dolardan işlem gören HOT son 24 saat içinde yaklaşık olarak %6 artış yakaladı. Ancak HOT da BTT gibi 1 hafta ve 1 ay önceki seviyelerinin oldukça altında işlem görmeye devam ediyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesini 5 Nisan 2021’de 0,03126 dolar ile gören Hot da yeni bir ATH belirleyebilmek için yüzde 80’in üzerinde yükselmeli.

Bu iki kripto para birimini de yüksek seviyelerden alan yatırımcıların kayıpları büyük olsa da düşük seviyelerden alım yapan yatırımcılar eğer satış yapmadılarsa hala kardalar. Çünkü HOT 1 yıl önceki fiyatında göre %594 yüksekten işlem görürken BTT de %626 yüksekten işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar