BitTorrent Token’dan Büyük Yükseliş

BitTorrent Token ICO'dan sonra büyük bir yükseliş gösterdi.
21:41
4 Şubat 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasında bütün şimşekleri üzerine çeken BitTorrent Token (BTT) toplu satış kampanyasından sonra büyük bir yükseliş gösterdi.

BTT ICO’su

BTT ICO’su 28 Ocak’ta Binance Launchpad üzerinden yapıldı. Konuyla ilgili haberimize buradan erişebilirsiniz. Sadece 15 dakika süren ICO’da Cryptopotato’nun haberine göre 59,4 milyar token satıldı ve 7 milyon doların üzerinde yatırım toplandı. Binance’in açıklamasına göre satış aslında daha erken bitti, ancak platform alım yapmak isteyen çok sayıda kullanıcının akın etmesiyle gecikmeler yaşadı.

BTT satışı resmen kripto para sektöründe 2017’deki parlak ICO günlerini hatırlattı. BTT token’ı ise ICO’nun ardından ICO’dan daha başarılı bir grafik çizdi. Şu sıralar BTT, satış fiyatının neredeyse 6 katından işlem görüyor. 0,0007 dolardan veya 20 satoshi’den işlem gören BTT günlük bazda %36’lık bir değer artışı yaşadı. BTT daha şimdiden şu büyük borsalarda işlem görüyor: Binance, OKEx, KuCoin, Upbit ve TRX.market. BitTorrent Token günlük işlem hacmiyle de dikkat çekiyor. Haberimizin hazırlandığı sırada BTT’nin günlük işlem hacmi 250 milyon doların üzerinde.

Binance Launchpad

Binance Launchpad’in geliştirdiği ICO modelinin nasıl bir sonuç vereceğini bütün piyasa merak ediyordu. ICO modelinin çok sayıda başarısızlık sebebiyle artık öldüğünü düşünenlerin sayısı azımsanmayacak miktardaydı.

BTT satışının ardından (BTT’nin başarılı bir fiyat grafiği göstermesinin de etkisiyle) Binance Launchpad de övgülerden nasibini aldı ve düzenleyeceği bir sonraki ICO’yu beklemeye başladı: Fetch.AI (FET). Bu ICO’nun 25 Şubat 2019’da yapılması planlanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar