reklamı kapat

BitMart ile Kredi Kartıyla BTC Alın: Fiat Para Yatırım Seçeneği Geldi!

11:45
12 Ekim 2018

Öncü  küresel  dijital  varlık  alım  satım  platformlarından  BitMart Exchange,  geçtiğimiz  günlerde  kredi/banka  kartı  aracılığıyla  yatırım  hizmeti  sunmak  için  AB  yetkili  finans  kurumuyla  ortaklıklarını açıkladı.  Bireysel  yatırımcılar  artık  Bitcoin  (BTC)  Ethereum (ETH) satın  almak  için  VISA  veya Mastercard  kullanabilecek.

BitMart’ın  finans  ortağı,  satıcıların  sahtekarlıktan  kaynaklanan  ters  ibraz  riskine  maruz bırakmayarak  banka  veya  kredi  kartı  ödemeleri  yapmalarına  olanak  sağlıyor.  Kredi  kartı  işlem çözümünü  entegre  ederek  kullanıcılar,  sorunsuz  bir  e-ticaret  deneyiminden  yararlanırken  BitMart Exchange’de  para  alıp  yatırabilirler. Hizmet şu anda pek çok para birimini destekliyor ve 100’den fazla ülkede mevcut. Bu yılın başlarında, BitMart Exchange ABD ofisi resmi olarak  ABD Mali Suçları Güçlendirme Ağı (FinCEN)  aracılığıyla  bir  para  servis  şirketi  (MSB)  olarak  tescil  edildi.  Bu, BitMart’ın ABD’nin birçok eyaletinde ve bölgesinde kriptodan kriptoya ticaretini gerçekleştirmesini sağlıyor. Şimdi, fiat yatırım ile, BitMart çok yakın gelecekte fiat ticaret hizmeti sunmaya hazırlanıyor.

Bitmart’ın  kurucusu  ve  CEO’su  Sheldon Xia,  konuyla  ilgili  yaptığı  açıklamada  şu  ifadeleri  kullandı: BitMart’ın  misyonu,  kripto  ticaret  pazarında  uygun  ve  güvenli  finansal  hizmetler  sunmaktır.  Bu, yalnızca  daha  yüksek  adopsiyon  oranlarının  elde  edilmesinde  kripto  ile  kazanç  sağlanmasına yardımcı  olmakla  kalmayacak,  aynı  zamanda  geleneksel  finans  ve  dijital  para  birimi  arasındaki uçurumu  da  ortadan  kaldıracaktır. Fiat hizmeti sunmanın yanı sıra, BitMart ayrıca 2019 başlarında gelecekteki sözleşme ticareti, tam ağ ticareti ve merkezi olmayan ticaret gibi yeni özellikleri bir araya getirmeyi hedefliyor.

BitMart  hakkında

BitMart Exchange,  dünya  çapında  510 binden  fazla  kullanıcısı  olan  ve  CoinMarketCap  ilk  20 kripto  borsası  arasında  yer  alan,  kripto  para  pazarında  öncü  bir  global  dijital  varlık  işlem platformudur.  BitMart,  şu  anda  piyasadaki  en düşük iş lem ücretlerinden  birine  sahip  108 işlem çiftini sunmaktadır.  BitMart’ın  günlük  işlem  hacmi  70  milyon  ila  112  milyon  USD  arasında değişiyor ve Mart  ayında  piyasaya  sunulduğundan  bu  yana  toplam  işlem  hacmi  2  milyar  730 milyon  doların üzerine  çıktı.

Web sitesi – Youtube – Facebook – Twitter – Telegram – App

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun

ETİKETLER