BitMart, Eşler Arası İşlemlerde Finansal Devrimi Desteklemek için Paxful ile Ortaklık Duyurdu

11:13
26 Şubat 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Önde gelen küresel dijital varlık alım satım platformu olan BitMart, yakın zamanda Paxful ile ortaklık anlaşması imzaladığını açıkladı. Küresel bir eşler arası ödeme olan Paxful’u platformunu entegre ederek, BitMart hızla büyüyen eşler arası finansal devrime katılmayı hedefliyor.

Paxful, dünyanın en büyük eşler arası bitcoin pazarından biridir ve kullanıcılardan kullanıcıya doğrudan Bitcoin işlemlerinin yapılmasını sağlar ve bu da üçüncü taraflara olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Platform, ödeme için 300’den fazla ödeme seçeneği sunuyor ve her kullanıcı, Bitcoin göndermelerine, almalarına ve saklamalarına izin veren ücretsiz bir dijital cüzdan alıyor. Bitcoin alım ve satımı için basit, adil ve güvenli bir platform oluşturan Paxful, eşler arası işlemlerle banka içi ve banka dışı kuruluşlara finansal katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Paxful’un CEO’su ve kurucusu Ray Youssef, “Gelişen piyasalarda  daha fazla alım satım seçeneği sunmak için BitMart’la yaptığımız anlaşma için heyecanlıyız” dedi. “Dünya çapında finansal özgürlük sağlamak her zaman bizim önceliğimiz olmuştur ve bunu finansal devrimde bir sonraki büyük adım olarak görüyoruz.”

BitMart, eşler arası finansal ekosisteme giren ilk öncü borsadır. Bu ortaklık sayesinde, yatırımcılar artık banka havaleleri, hediye kartları, kredi kartları ve nakit mevduat dahil olmak üzere çoklu ödeme sistemlerine doğrudan erişebilecekler. Ücretsiz listelenme ve para destekli derecelendirmeler gibi özellikler, Paxful teknolojisinin tüm platform üzerinde işlemlerin kesintisiz, hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmasında önemli bir rol oynar.

BitMart’ın Kurucusu ve CEO’su Sheldon Xia, “BitMart’ın görevi kripto dünyasına uygun finansal hizmet sunmaktır” dedi. “Geçen yıl AB merkezli yetkili bir finans kurumu olan Simplex ile kredi / banka kartı ödeme hizmetini açtık. Kullanıcılara daha fazla ödeme seçeneği sunarak, BitMart’ın, yeni dijital para yatırımı uygulayıcıları için giriş engellerini azaltmayı hedefliyoruz. ”

BitMart Hakkında

BitMart Borsası, dünya çapında 600.000’den fazla kullanıcısı olan kripto piyasasında önde gelen bir küresel dijital varlık işlem platformudur ve CoinMarketCap‘teki ilk 5 kripto borsaları arasında yer almaktadır. BitMart şu anda pazardaki nispeten düşük işlem ücretleri ile 185 işlem çifti sunuyor.

Daha fazlası için, BitmMart Websitesini, Twitter ve Telegram sayfalarını ziyaret edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI