reklamı kapat

BitFerry ve ASUS Ortaklık Anlaşması İmzaladı

29 Kasım 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Avrupanın en büyük madencilik şirketlerinden birisini kurmaya hazırlanan BitFerry bu doğrultuda gerçekleştirdiği hamleler ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Uluslararası madencilik platformu BitFerry’nin satış bölümü başkanı Semenov Artem ve dev bilgisayar şirketi Asus’un Avrupa ile Rusya’daki temsil ofislerinin başkanı Alex Kim 23 Ekim’de, bir ortaklık anlaşması imzaladılar. Bu anlaşma ile BitFerry platformu, yeni ekran kartı gelişmelerine ulaşacak ilk platformlardan birisi haline gelecek. Platformun müşterileri için, kripto donanımlarına yönelik doğrudan uygulamalar gerçekleştirmesi ve madencilik piyasasına yeni ürünler sürmesi bu gelişmeler arasında yer alıyor.

Kripto paralar modern hayata oldukça hızlı bir şekilde yerleşti. Bu hızlı giriş, mağazaların raflarında bekleyen ekran kartlarının birden satın alınmasına neden oldu. Kimileri panik içerisinde “bir çift bitcoin kazanmanın” yolları üzerine düşünürken diğerleri, güçlü ve kar getiren madencilere ulaşmak için çoktan yola koyuldular.

Bitcoin madenciliği, kapasite ve enerji bakımından gittikçe artış gösteren masraflar gerektirdiği için Çinli ortaklar, kripto grafik sunucuların ekosistemine uygun olarak tasarlanmış özel bir ASUS donanımını ileri sürdüler. Üstelik “Asustek Bilgisayar”ın 2018 yılında, şimdiki en büyük ana kart ve ekran kartı tedarikçisinin yerini alacağı yönünde görüşler piyasada yaygın bir şekilde konuşuluyor.

BitFerry ve “ASUS” gibi iki şirket arasındaki ortaklığın temel amacı; hash oranından dolayı kendini birkaç ay içerisinde amorti eden, en iddialı beklentileri bile karşılayabilen, sıra dışı verimliliğe sahip ortak bir kripto para ürünü ortaya koymak olarak yorumlanabilir.

Proje hakkında daha fazla bilgiye erişmek ve projeye katılmak için BitFerry’nin websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.