Bitexen Yeni Yıl Kampanyası: Tüm Yeni Kullanıcılara 5 EXEN Coin Hediye

11:41
21 Aralık 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Geçtiğimiz günlerde bünyesine 11 yeni kripto para ekleyen, Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen, yeni bir kampanya ile yılı kapatıyor. Bitexen, 2020 yılı sonuna kadar Dijital Varlık Alım Satım Platformu üyeliklerini tamamlayan tüm yeni kullanıcılara 5 EXEN Coin hediye edeceğini açıkladı.

2020’nin ikinci çeyreğinde hayata geçirdiği birçok anlaşma ve kampanyalarla blokzincir ekosisteminde adından söz ettiren Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen yeni yıl kampanyası başlattığını duyurdu.

Tüm yeni kullanıcılara 5 EXEN Coin hediye edecek olan Bitexen’in kampanyası, 2020’nin son gününe kadar sürecek. Kampanyadan, Bitexen’e üyeliğini oluşturmuş ama hesap onayını henüz gerçekleştirmemiş üyeler de faydalanabilecek.

Türkiye’nin İlk Milli Coin’i EXEN Coin

Türk mühendisler tarafından oluşturulan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen, Türkiye’deki en geniş ürün yelpazesine sahip platformu olarak konumlanıyor. Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 protokol standardı ile sadece 15 Milyon adet üretilen Türkiye’nin ilk milli Coin’i EXEN Coin ile birlikte platformda 102 dijital para yer alırken, 5151 işlem çifti ile hizmet veriliyor.

EXEN Coin’in mevcut fiyatını öğrenmek için tıklayınız.

Bitexen Teknoloji A.Ş. Hakkında

2018 yılında İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan Bitexen Teknoloji A.Ş., geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle, Türkiye’de FinTek sektörünün öncü şirketleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin ilk milli Coin’i olan EXEN Coin’i sektöre sunan şirket, Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği ve işlem imkânı sunan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen ile kullanıcılarına hizmet veriyor. Daha fazla bilgi için;  https://www.bitexen.com/

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar