Reklam

Bitexen, Hesabında EXEN Olan Kullanıcılarına BABI Token Hediye Ediyor

11:50
31 Ağustos 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Dünyanın en aktif NFT platformlarından Babylons’un Token’i BABI’nin Airdrop programı Bitexen’de başlıyor. Bu etkinlikte Bitexen kullanıcıları, 5 Eylül 2021’de saat 23:59:59’da hesaplarındaki toplam EXEN miktarı üzerinden alınacak bakiye özetlerinde (snapshot) hesabında tuttuğu EXEN miktarının 1/10’u oranında BABI almaya hak kazanacak. Örneğin; hesabınızda 100 EXEN bulunuyorsa, 10 BABI; 1.000 EXEN bulunuyorsa 100 BABI almaya hak kazanabilirsiniz. İlerleyen tarihlerde Bitexen’de listelenmesi planlanan BABI Token’in Airdrop dağıtımları ise, Aralık 2021’de gerçekleşecek, tam tarih ise dağıtıma kısa bir süre kala açıklanacak.

Babylons Nedir?

Merkeziyetsiz bir NFT pazaryeri olan Babylons, Türk mühendisler ve girişimciler tarafından Şubat 2021 yılında hayata geçirildi. DappRadar verilerine göre Temmuz ayında BSC ağında birinciliğe, diğer tüm blokzincirlerde beşinciliğe kadar yükselerek Türkiye’nin en aktif NFT pazaryeri statüsüne erişti.

BABI Token Nedir?

Babylons’un token’i olarak geliştirilen BABI Token, kullanıcılarının platformda söz sahibi olduğu, oy kullanabildiği ve serbest piyasada fiyatlanan bir yönetim token’ıdır.

BABI Token’ın Bitexen ile Bağlantısı Nedir?

Bitexen Teknoloji A.Ş., Şubat 2021 yılında Türk mühendisleri ve girişimcileri tarafından geliştirilmeye başlanan, DappRadar verilerine göre Temmuz ayında kendi ağında birinciliğe, diğer tüm ağlarda ise beşinciliğe kadar yükselerek Türkiye’nin en aktif NFT pazaryeri statüsüne erişmiş Babylons’a Ağustos 2021’de tohum yatırımcı oldu.

BABI Token ile Ne Yapabilirsiniz?

BABI Token ile Babylons platformunun geleceğini şekillendirebilir, platformun stake ödüllerine hak kazanabilirsiniz.

BABI’yi Nerelerde Kullanabilirsiniz?

BABI’yi şuanda Apeswap, Pancakeswap ve yakın gelecekte Bitexen’de ve global borsalarda alıp satabilirsiniz.

Toplamda Kaç Adet BABI Token Dağıtılacak?

BABI Token listelendikten sonra yaklaşık olarak 1 milyon 295 bin 642 BABI dağıtılacak.

BABI Token Airdrop Programına Nasıl Katılabilirsiniz?

BABI Token Airdrop programına katılmak için 5 Eylül 2021’de saat 23:59:59’da hesabınızda EXEN bulundurmanız yeterlidir.

Airdrop Programına Katılmak için Hesabınızda Kaç Adet EXEN Bulundurmalısınız?

BABI Token Airdrop programında hesabınızda minimum ve/veya maximum bir tutar limiti yoktur.

Kazandığınız BABI Token’ları Ne Zaman Alabilirsiniz?

Katılımcılar, Airdrop Programı’ndan kazandıkları BABI’leri Aralık 2021 tarihinde Bitexen üzerinden temin edebilecektir.

Kaç adet BABI Token hesabınıza yatacak?

5 Eylül 2021’de saat 23:59:59’da hesaplarındaki toplam EXEN miktarı üzerinden alınacak ekran görüntülerinde hesabında tuttuğu EXEN oranının 1/10’u oranında BABI Token hesabınıza yatacaktır. Örneğin 100 EXEN’iniz var ise 10, 1.000 EXEN’iniz var ise 100 BABI token hesabınıza yatacaktır.

Yeni Bir Kullanıcı Olarak BABI Dağıtımına Katılmak için Yapmanız Gerekenler Nedir?

Airdrop programına katılmak isteyenlerin Bitexen’de onaylı hesabının olması ve 5 Eylül 2021’de saat 23:59:59’da hesaplarında EXEN bulundurması yeterlidir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar