reklamı kapat
  • BTC  :  36.542,26 ₺
  • ETH  :  2.636,07 ₺
  • BCH  :  5.722,51 ₺
  • XRP  :  3,58 ₺
  • NGC  :  2,64 ₺
  • BTC 36.542,26
  • ETH 2.636,07
  • BCH 5.722,51

BitDegree Moonrise Ödülünü Kazandı

15 Aralık 2017
  • Coin TürkCoin Türk
crowd

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Moonrise 2017 yarışmasını kazanan ezber bozan platform BitDegree, kripto topluluklarında hızla büyümekte olan şöhretini daha da artırdı.

Kuzey Avrupa’daki en büyük blockchain konferansı Moontec tarafından düzenlenen Moonrise, gelecek vadeden ve yenilikçi kripto startuplarını bulmayı amaçlıyor. Ayrıca onlara başarılı olmaları için gerekli destekleri veren küresel bir ağ sağlayarak, aralarında bir bağlantı kuruyor.

BitDegree‘nin dünyayı değiştiren blockchain’i eğitim alanına taşıma fikri ve öğrencilere “öğrenirken kazanma” şansı veren teşvik edici token temelli öğrenme modeli, blockchain yatırımcılarından ve uzmanlarından oluşan Moonrise jürisine ilham verdi. Jüri BitDegree’nin sunduğu fikri, geleceğin umut verici yaklaşımı olarak gördü ve onu, on gelecek vadeden blockchain temelli startup arasından Moonrise 2017 ödülüne layık gördü.

BitDegree‘nin CEO’su Andrius Putna, aldıkları Moonrise 2017 ödülünne ilişkin şu açıklamaları kaydetti:

“Moonrise 2017’yi kazanmak, yalnızca bizim için değil tüm kripto topluluğu için çarpıcı bir başarı ve güdüleyici bir etmen. Bu galibiyet, blockchain aracılığıyla eğitimde küresel bir devrim yapma amacımıza ulaşabilmemiz için bize eskisinden daha zorlu görevler getirdi. Bütün blockchain topluluğunun ve diğerlerinin gözü, artık kesinlikle bizim üzerimizde.”

BitDegree‘nin eğitimi tamamen yeniden şekillere sokma görevi ve potansiyeli; eğitim, teknoloji, oyunlaştırma ve blockchain alanlarında uluslararası düzeyde tecrübeli uzmanların dikkatini çekti. Electronic Arts kurucu ortağı Jeff Burton, Coursera eski kidemli yöneticisi Roberto Santana, Steve Jobs Okullarının kurucusu Maurice de Hond, Hostinger CEO’su Arnas Stuopelis, oyunlaştırma dalında Stanford’da doktora yapmış uzman Dr. James K. Scarborough ve Nexchange.io kurucusu Oleg Belousov gibi tecrübeli isimler; blockchain teknolojisinin gücünü arkasına alan, token burslu ve teknoloji zekası kazanımlı, dünyanın ilk online eğitim platformuna katıldı.

Üstelik BitDegree büyümesi bunlarla sınırlı değil: Platform blockchain teknoloji şirketleri ve Zcoin, SingularityNET, Nexchange gibi kriptografi, yapay zeka ve akıllı kontratlar ile ilgili online kurslar geliştirmek için anlaşmalar imzalayan teknoloji şirketleri tarafından tanınıyor.

BitDegree BDG token satışına 1 Aralık 2017 tarihinde başladı ve etkinliğin halka duyurulmasından yalnızca birkaç saat sonra projenin gerçekleşmesi için gerekli olan fonu topladı. Katılımcılar platformun resmi internet sitesi üzerinden token satışına katılarak, 29 Aralık tarihine kadar %15 başlangıç bonusundan faydalanabilirler.

WebsiteTelegramTwitterFacebookBlogYoutubeWhitepaperReddit

loading...