Reklam

Bitcoin Yarılanmasından Önce Uçuyor! Kaçırmayın!

16:52
11 Şubat 2020
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Kripto paraların babası tekrardan yükselişte! BTCUSD, 9 bin dolar seviyesini bir sıçrama ile geçerek 10 bine yol aldı. Bu, Mayıs ayında olacak ve tam bir kripto çılgınlığı diyebileceğimiz Bitcoin yarılanmasından önce sadece bir başlangıç. Önümüzdeki dönemde pek çok altcoin yükselişe geçebilir. İnişler ve çıkışlar beklediğimiz için büyük küçük tüm bireysel yatırımcılar için yeni fırsatlar oluşacaktır. 

Kripto paralarınızı tutuyorsanız ya da düşükken satın alma imkanını kaçırdıysanız, kripto para sözleşmeleriyle al-sat yapmaya başlamayı düşünebilirsiniz. PrimeBit borsasının eşler arası sözleşmeleriyle uzun pozisyonlarınızı koruyabilir ve fiyat yükselişe geçtiğinde kazanç sağlayabilirsiniz. 1x’den, pazarın en yükseği olan 200x’e kadar çeşitli kaldıraç opsiyonlarına sahip birden fazla hesabı kullanabilirsiniz.

Marjini hedeflere göre ayarlayın

Deneyimli bir trader kaldıraçları akıllıca kullanır. Her şeyden önce, neye ihtiyacınız olduğuna bir bakalım. Kaldıraç, sizlere sahip olduğunuz paradan daha büyük pozisyonlar açmanıza olanak verir. Eğer PrimeBit hesabınızın kaldıracını 5x’e ayarlarsanız, 100 dolarlık bir yatırımla 500 küsür dolarlık bir Bitcoin alımı gerçekleştirebilirsiniz. Kazancınız, pazar sizin tarafınıza hareket ederse 5 kat büyük olur. Fakat, yanılırsanız hızlı şekilde pozisyondan çıkarsınız – bu yüzden hataya daha az yer vardır. 

En iyi stratejilerden biri, büyük bir mevduatı olan bir hesapla düşük kaldıraçlı işlem yapmaktır. Daha çok para ile daha düşük bir risk alırsınız. Aynı zamanda, yüksek kaldıraç ile daha cesur emirler de açabilirsiniz. PrimeBit’i eşsiz kılan şey ise, pazardaki opsiyonel en yüksek kaldıracı sunmasıdır. Başka hiç bir yerde 200x maksimum kaldıraç imkanı bulamazsınız! 

Başka bir deyiş ile, yalnızca PrimeBit’de 100 dolarlık yatırım ile 20 bin dolar değerinde Bitcoin, Ethereum ya da Litecoin işlemi yapabilirsiniz. 

Sigorta Fonu Yok

Birtakım eşler arası kripto alım satım platformları tartışmalı bir Sigorta Fonu kullanıyor. Otomatik kaldıraç düşürülmesi sürecinde “Marjin bakım ihtiyacı” adı altında, likidasyon ve iflas fiyatları arasındaki farkı kendilerine alır ve ellerinde tutarlar. Bu para güya yatırımcıları korumak için orada bulunur. Eğer etkin likidasyon fiyatı, iflas fiyatından düşükse (söz konusu uzun pozisyon ise), bu aradaki boşluk Sigorta fonu tarafından karşılanıyor. 

PrimeBit borsasında herhangi bir sigorta fonu bulamazsınız, çünkü gerek yoktur. PrimeBit sözleşmeleri her zaman kullanıcı için en iyi fiyatta kapatılır. Eğer negatif bir bakiye riski varsa, pozisyon iflas fiyatında kapanır. 

Alım satım yapmadan Bitcoin’in yükselişinden kazanç sağlayın

Gelelim işin en güzel kısmına. Bu trendden yararlanmak için kripto paralarla al sat yapıyor olmanız da şart değil. Kripto ürünlerini çevrenize tanıtarak bu coşkuya katılabilirsiniz. PrimeBit ortaklar programı, yönlendirdiğiniz her kullanıcının yaptığı işlemlerden %20’ye kadarını ömür boyu gelir paylaşımı olarak sunuyor. 

PrimeBit viral olmaya devam ediyor. Borsa son 2 ayda, 4 bine yakın kullanıcıyı, büyük tanıtım harcamaları olmadan kendine çekmeyi başardı. Kullanıcılar daha fazla likidite için birbirlerine ürünü önermeye devam ediyor. 

Şimdi PrimeBit’e gitmenin, sadece bir e-posta ile (para yatırmaksızın) ücretsiz hesap açmanın ve yönlendirme linkini herkesle paylaşmanın tam zamanı. 

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar