X

Bitcoin Vault (BTCV) BitMart’ta Listelendi

11:45
8 Eylül 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Bitcoin Vault, üç özel anahtarlı güvenlik yapısına dayalı ekstra bir güvenlik seviyesi sağlamak için geliştirildi. Bitcoin Vault, kullanıcı şeffaflığı ve özgürlüğü sağlayan önemli ek özelliklerin yanı sıra Bitcoin’in tüm kolaylığını da barındırıyor. Bitcoin Vault, kripto topluluğunun son on yılda karşılaştığı sorunlara cevap olarak nitelendiriliyor.

Küresel anlamda lider kripto varlık borsaları arasında yer alan BitMart, 7 Eylül 2020’de Türkiye saati ile 15:00’da borsada BTCV/BTC işlem çiftini listeledi.

Bitcoin Vault (BTCV) Hakkında

Token Adı: Bitcoin Vault (BTCV)

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Sembol : BTCV

Toplam Arz: 21.000.000 BTCV

İşlem Çifti: BTCV / BTC

Token’in Resmi Web Sitesi: https://bitcoinvault.global/

Bitcoin Vault Ne Sunuyor?

  • Uzun vadeli değer deposu: Nihai elektronik bir değer deposu. Kişinin hayatındaki birikimlerini tam bir gönül rahatlığıyla tutmak amacıyla normalden daha iyi bir altın formu.
  • Hırsızlığa karşı korumalı: Her işlem Blockchain üzerinde 144 blokta kayıtlıdır ve acil durumlarda 24 saat içinde bir kurtarma anahtarı ile iptal edilebilir.
  • Kurumsal çözümler: Çoklu işlemlerle yüksek güvenlik ödemeleri sunuyor. Örneğin; hazine departmanları, bir CEO’nun farklı bir cihazdan onaylayabileceği işlemler gerçekleştirebilir.

Bitcoin Vault’un temel işlevselliği, kilit açma komut dosyasında sunulan imzaların sayısına bağlı olarak farklı şekilde davranan karmaşık kilitleme komut dosyası aracılığıyla kullanılabilir. Bunun iki çeşidi mevcuttur:

  • Uyarı kilitleme komut dosyası: Bir veya iki imza gerektirir. Bir imza sunulursa, bir uyarı işlemi oluşturulur. İki imza sunulursa, bir kurtarma işlemi oluşturulur.
  • Anında kilitleme özelliği: Bir, iki veya üç imza gerektirir. Bir imza sunulursa, bir uyarı işlemi oluşturulur. İki imza sunulursa, anında işlem oluşturulur. Üç imzanın tamamı sunulursa, bir kurtarma işlemi oluşturulur.

BitMart olarak özellikle Malte Möser ve arkadaşlarının Bitcoin Sözleşmelerinde yaptıkları çalışmalarından etkilendik. Bitcoin yazı dilini genişletmeleri, çeşitli güvenlik önlemlerini uygulamak için kullanılabilecek kripto paraların gelecekteki kullanımına ilişkin kısıtlamalara olanak tanıyor. Bunlardan birincisi, gecikmeli para çekme mekanizmamıza benzeyen kasa işlemleridir.

BTCV ekibi, cüzdanlar tarafından uygulanacak tekrarlamalı bir dizi özel komut dosyası gerektirmeyen daha basit bir uygulamayı tercih ediyor. Teklif, isteğe bağlı bir büyümeden daha fazlasıdır ve işlemler üzerinde geniş zorunlu bir etkisi olan protokolde temel bir değişikliktir. Uygulama yükünü madencilere kaydırmak ve son kullanıcı işlem deneyimini varsayılanla aynı bırakmak, gerçek elektronik altın yaratma misyonunu daha iyi yerine getirmemizi sağlıyor.

BitMart Hakkında

BitMart, dünya çapında 2.000.000’den fazla kullanıcısı olan, kripto para piyasasında önde gelen bir küresel dijital varlık işlem platformudur ve CoinMarketCap’te ilk 10 kripto borsası arasında yer alır. BitMart şu anda piyasada nispeten düşük işlem ücretleri ile 393 spot işlem çifti ve 16 vadeli işlem işlem çifti sunmaktadır. Bugün itibariyle BitMart’ın Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kore, Çin ve Hong Kong’un dahil olduğu 15 farklı ülke ve bölgede çalışanları olan ofisleri bulunmaktadır. BitMart hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Web sitesini, Twitter hesabını ya da Telegram kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar