Reklam

Bitcoin Pizza Gününü %50 Daha Az Spread İle Kutlayın!

10:33
17 Mayıs 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Kripto topluluğu için önemli bir anlam teşkil eden “Bitcoin Pizza Günü” yaklaşıyor. 22 Mayıs 2010’da Bitcoin öncülerinden birisi, iki adet pizzaya 10 bin Bitcoin harcadı.

Dünyanın en pahalı iki pizzasını hep birlikte kutluyoruz. Kripto, forex, hisse senedi, altın ve daha pek çok işlem yapmanın en kolay yolunu denemediyseniz güzel bir fırsat sizlerle. 21 Mayıs saat 21:00 UTC (Eşgüdümlü Evrensel Zaman) – 22 Mayıs saat 21:00 UTC arasında Bitcoin Pizza Günü adına SimpleFX tüm spreadleri yarıya indiriyor!

SimpleFX kolay ve kullanışlı bir mobil trading uygulamasıdır. Dünya çapında 200 binden fazla kullanıcıyı geçerek hızla büyümektedir. Bu bir tesadüf olmasa gerek. Peki Traderlar uygulamayı niçin tercih ediyor:

  • Her ekranda kolay kullanım (mobil veya bilgisayar)
  • Süper hızlı ve güvenilir
  • Minimum depozito olmadan, kripto ödeme yöntemi
  • Yüksek kaldıraçlar (1:500)
  • Harika bir toplum ve sosyal trading özellikleri
  • İşlem yapmadan kazanç imkanı!

Dahası, İsviçre’de Mart ayında gerçekleşen Finance World Expo Summit 2019’da SimpleFX WebTrader en iyi yatırım uygulaması seçildi.

Trade yapmayı herkes için mümkün kılmak istiyoruz. Beceri ve deneyim eksikliği, yeni başlayanlar için en yaygın engeldir. En iyi UX ve kullanıcı arayüzünün yanı sıra öğreticiler, canlı sohbet desteği ve sosyal trade özellikleri dahil ederek bunun önüne geçiyoruz.

En Deneyimlilerin İşlemlerini Kendinize Yansıtın

SimpleFX İşlem Fikirleri, uzman kullanıcıların piyasa trendleri hakkındaki görüşlerini paylaşmalarına, yeni başlayanların işlemlerini yapmalarına yardımcı olmalarına, onları eğitmelerine ve ömür boyu prestij kazanmalarına yardımcı olan ve Unilink.io ortaklık programı aracılığıyla hayat boyu gelir payı sağlayan büyüleyici bir sosyal işlem özelliğidir.

Acemi bir trader olarak, Ticaret Fikirlerine kolayca göz atabilir ve favori analiz yazarlarını takip edebilirsiniz. İşlem Fikirlerinizi yalnızca birkaç tıklamayla paylaşabilir, yeni gelir akışları oluşturabilir ve yatırım topluluğuna uzmanlığınızı gösterebilirsiniz.

İnternet üzerindeki en iyi yönlendirme programı

İşlem Fikirleri (ve diğer SimpleFX sosyal özellikler) %25’e varan ömür boyu gelir payına sahip en iyi bağlı kuruluş pazarlama programlarından biri tarafından desteklenmektedir. SimpleFX ortakları, ağlarını yönetmek ve gelir akışlarını kontrol etmek için Unilink.io ortaklık takip yazılımını kullanabilir.

Unilink.io ile ortakları bir harita üzerinde izleyebilir, kampanyanız için çeşitli dilde tasarımla ağınızı genişletebilirsiniz. Tıklamalar, görüntülemeler, dönüşüm oranları ve çok düzeyli gelir için gerçek zamanlı istatistikler, ortaklık ağını genişletme ve etkinleştirmeyi kolaylaştırır.

1:500 kaldıraçlı, hızlı ve güvenilir bir işlem uygulamasına ihtiyacınız varsa, “Bitcoin Pizza Günü” ile, SimpleFX.com’u denemenin tam zamanı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER