reklamı kapat
  • BTC  :  35.747,97 ₺
  • ETH  :  2.298,44 ₺
  • BCH  :  4.185,42 ₺
  • XRP  :  2,80 ₺
  • BTC 35.747,97
  • ETH 2.298,44
  • BCH 4.185,42

Bitcoin Oyun Sitesi: games.bitcoin.com

28 Eylül 2016
  • Coin TürkCoin Türk

Tüm bitcoin meraklılarının yakından bildiği üzere, kripto para sektörünün önemli lokomotiflerinden birisini de online oyun siteleri oluşturuyor. Her geçen gün sektöre ciddi yatırımlar ile giren yeni siteler olduğu gibi, uzun süredir yayın hayatına devam eden online oyun siteleri de var. Son zamanlarda yasal izinleri alınmış, dünya çapında hizmet veren ve fiat para birimleri ile oyun oynatan sitelerin de bitcoin ve kripto para sistemine entegre olmaya başlayacağı bilinen bir gerçek.

Kullanıcıların artık oyun oynamak için ülkeler değiştirip seyahat etmelerine gerek yok, bunun yerine kişiler internet üzerinden koltuklarından kalkmadan; kriptoların kolay ve güvenilir kullanımı ile anonimliğini kullanarak oyun oynamanın keyfini çıkarıyorlar.

Çoğu zaman geleneksel yolla işleyen sitelerde; bankalarla olan sorunlar, geciken para yatırma ve çekim işlemleri ve yüksek ücret ve komisyon karşısında oyuncular artık ihtiyaçlarını Bitcoin ve kripto para kabul eden sitelerden yana kullanıyor. Bitcoin, online oyun piyasası için mükemmel bir çözüm ve bu alanda da diğer alanlarda olduğu gibi yıldızı giderek parlıyor.

Ülkemizde de kripto para oyun sitelerine olan ilgi giderek artıyor, bugün Türkiye’deki Bitcoin oyun meraklıları için Games.Bitcoin.com‘u inceleyeceğiz.

Games.Bitcoin.com, Bitcoin.com domain’i altında hizmet vererek bu piyasada hatırı sayılır bir yer elde etmeyi başarmış görünüyor. Sitede meraklıların yakından bildiği videopoker, blackjack, dice, craps, keno ve slot oyunlarını bitcoin ile oynama imkanına sahipsiniz.

gamesbitcoin

Siteye herhangi bir kayıt yapmadan anonim olarak oyun oynanabiliyor. Bunu size özel oluşturulan bir adres üzerinden yapıyorsunuz. Ayrıca, gönderdiğiniz değer herhangi bir onaya ihtiyaç duyulmadan hesabınıza yükleniyor ve anında oyun oynanabiliyor.

Sitede oyun oynayabilmek için minimum miktar olmaksızın istenilen miktarda Bitcoin yatırılabiliyor, çekim işlemlerinde ise  alt sınır 0.001 BTC olarak belirlenmiş.

Diğer sitelerin çoğuna göre daha adil bir kazanma oranı sunan Games.bitcoin.com sitesi oynadığınız oyuna göre %99 oranla riske ettiğiniz değeri geri kazanma şansı sağlıyor. Diğer çoğu sitede bu oranın %85 – %95 arası olduğu düşünüldüğünde önemli bir fark olarak karşımıza çıkıyor.

Son olarak sitenin referans programından bahsetmekte fayda var. Her kullanıcı için ayrı olarak oluşturulan bağlantı adresleriyle referans bonusları kazanmak mümkün. Detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.

Sitenin resmi Twitter hesabı: @BtcPlay

Website adresi: games.bitcoin.com

E-posta: games@bitcoin.com

ETİKETLER
loading...