reklamı kapat
  • BTC  :  33.921,09 ₺
  • ETH  :  2.085,16 ₺
  • BCH  :  3.910,94 ₺
  • XRP  :  2,53 ₺
  • BTC 33.921,09
  • ETH 2.085,16
  • BCH 3.910,94

Bitcoin’lerinizi Nasıl Değerlendirebilirsiniz? Binbirçeşit.com

13 Ekim 2016
  • Coin TürkCoin Türk

Bitcoin ile internette alışveriş yapabileceğimiz çok az yer olduğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle Bitcoin’in doğası gereği geri çevrilemez ve iadesi talep edilemez olması alışverişlerde Bitcoin kullanımında tüketiciyi zora sokan en önemli konu. Tüketici olarak Bitcoin ile alışverişte “güven” en kilit nokta olma özelliğini koruyor.

Türkiye kullanıcıları için güzel bir haberimiz var. binbircesit.com‘da bir süredir alt yapı çalışmaları devam eden “Bitcoin ile ödeme seçeneği” artık hizmete girdi. Bundan böyle Binbircesit.com’da yer alan yüz binlerce ürünü Bitcoin ile ödeme yaparak alabilirsiniz. Bir E-Ticaret sitesinde yaptığınız alışverişten hiçbir farkı olmayan sistemde ödeme sayfasına geldiğinizde “Bitcoin ile Ödeme” seçeneği tıklamanız yeterli.

Screenshot_1

Sistem size hem QR-Code olarak hem de ödemeyi yapmanız gereken Bitcoin adresini ekrana getiriyor. Siparişinizi takiben 1 saat içerisinde ödemeyi yapmanız siparişinizin tamamlanması için yeterli. Kullanımı gayet kolay olan ödeme yöntemi ile yüz binlerce ürüne Bitcoin ile sahip olabilirsiniz. Sitede önemli bir hatırlatma yer alıyor. Bitcoin ile ödeme yaptıktan sonra sipariş numaranızla info@binbircesit.com adresine mail atıp bilgi vermeniz gerekiyor. Bu işlem sizin siparişinizin daha hızlı işleme alınması için önemli.

Screenshot_2

Binbircesit.com, daha önce basında da haberleri çıkan Balıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur’un 5 milyon dolarlık yatırım ile ortak olduğu bir E-Ticaret girişimi. 10 yıldır E-Ticaret sektöründe yer alan site Balıkesir merkezli bir yapıya sahip. Bitcoin ile ödeme almaya başlaması ile Türkiye’deki Bitcoin kullanıcılarının alışverişlerinde Binbircesit.com’u göz önünde bulunduracağını umuyoruz. Ayrıca sitede Bitcoin madencilik cihazlarının da satıldığını bilmenizi isteriz.

Son olarak elindeki Bitcoin’leri Altın alarak nakite çevirme imkanı veren sitenin bu özelliği ile ciddi ilgi göreceğini öngörebiliriz. Sitede yer alan çeşit çeşit altın setleri ile yüklü miktarda altın alımı yapabileceğiniz gibi 1 gram altın dahi alabilirsiniz. Tüm altın çeşitleri kargo sigortalı olarak size gönderiliyor olması da önemli bir detay. CoinTürk olarak  www.binbircesit.com‘u ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

loading...