Bitcoin kitabı yayınlandı “Bitcoin and Future of Money”

12:15
12 Eylül 2014
Okuma Süresi: < 1 Dakika

CCN Money muhabiri ve yazarı olan Jose Pagliery tarafından kaleme alınan “Bitcoin and Future of Money” isimli kitap, geçtiğimiz hafta yayınlandı.  Chicago merkezli yayınevi Triumph Books tarafından yayınlanan ve Bitcoin’in kapsamlı bir şekilde anlatıldığı “Bitcoin and Future of Money” 256 sayfadan oluşuyor.

Kitabın yazarı Pagliery: Bitcoin’in çıktığı ilk günden bugüne kadar az bir süre geçmesine rağmen, bir kitap yazmak için yeterli derecede veri bulunduğunu belirtiyor. Ancak yazmanın kendisi için gerçekten zor olduğunu; çünkü sürekli olarak her şeyin değiştiğini de ekliyor. Ayrıca, kitabın CNN yazarlarından biri olan J. Pagliery tarafından yayınlanması dikkat çekicidir.

Aşağıdaki içerik sayfasından kitapta hangi konuların ele alındığı görülebilir. Bitcoin and Future of Money isimli kitap, Amazon’dan veya yayıncının kendi sayfası olan Triumph Books‘dan satın alınabilir.

 

 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar