X


Bitcoin Fiyatı Tahmin Edilebilir Mi? IntelBit Kendi Yapay Zekasının Beta Versiyonunu Yayınladı!

12:07
21 Haziran 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Bitcoin 2009 yılındaki piyasaya çıkışından beri yeni bir ekonomi ve para konsepti oluşturma konusundaki başarısını kanıtladı ve yeni bir piyasa sektörünün gelişine, kripto para birimlerine liderlik etti. Bitcoin 10 yıl içerisinde inanılmaz büyüdü ve 2010 yılında 1 dolar 1.309.03 BTC’ye eş değerken, 2017 yılının Aralık ayında 1 Bitcoin 20.000 dolara eş değer hale geldi.

IntelBit

Bitcoin’in genel olarak büyük yükselişleri ve düşüşlerinin yanı sıra, fiyatın sadece birkaç yüz dolar dalgalandığı dönemler de oldu. Bitcoin piyasası oldukça karmaşıktır, çok fazla değişkenden etkilenir ve bunlara ek olarak hiç hesapta olmayan faktörler yüzünden de değişim yaşayabilir. IntelBit bütün bu faktörleri göz önüne alıp doğru bir şekilde Bitcoin’in gelecekteki değerini tahmin edebilen yeni nesil algoritmaya sahip bir yapay zeka geliştirdi.

IntelBit sonunda bir yıldan uzun süren araştırma ve geliştirme sürecinin sonuna geldi ve kendi Bitcoin fiyat algoritması ile kripto para alım satım platformunun BETA versiyonunu piyasaya sürüyor. İşte platformun özellikleri:

Özellikler

Teknik Analiz Eklentisi

Teknik analiz eklentisi teknik indikatörlere bağlı olarak derecelendirmeleri gösteren gelişmiş bir araçtır. Bu araç size bütün indikatörleri temel alan bir özet sunar.

Canlı Alım Satım

İlgilendiğiniz kripto paraların canlı alım satımını izleme ve piyasa hassasiyetine sahip alım ve satım indikatörü ile tarihsel grafikleri kullanarak bir veri deposunda gezinme fırsatını yararınıza kullanın.

Güvenli

Google Authenticator destekli IntelBit güvenliği sizin güvenle kripto para alım satımı yapmanızı garanti altına alıyor.

Her Para Birimi Mevcut

Platform kullanıcıların 2.100’den fazla kripto para birimini ve dünya çapındaki 85’den fazla bağımsız para birimini kullanarak alım satım yapmasını mümkün hale getiriyor.

Haber Sekmesi

İlgilendiğiniz kripto paraların haberlerini bu yeni BETA sürümünden kolaylıkla takip edin.

Bilginizi Taze Tutun

Bütün mevcut girişimleriniz hakkında güncel bilgi sahibi olun ve bütün favori cihazlarınızdan kişiselleştirilmiş bildirimler alıp, endüstri ile ilgili bilgilerinizi hep taze tutun.

IntelBit’in yeni teknolojisine katılmak için yeni piyasaya sürülen BETA versiyonuna buradan katılın.

Bunun yanı sıra herhangi bir öneri, şikayet  iletmek veya direkt olarak bu yeni Bitcoin fiyatı tahmin programının arkasındaki ekiple tanışmak isterseniz yetkililer ile intelbit@protonmail.ch adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI