reklamı kapat
 • BTC  :  39.445,63 ₺
 • ETH  :  3.463,77 ₺
 • BCH  :  5.538,33 ₺
 • XRP  :  4,20 ₺
 • BTC 39.445,63 ₺
 • ETH 3.463,77 ₺
 • BCH 5.538,33 ₺

Bitcoin Dice Oyunu: Kingdice.com

17 Şubat 2017
 • Coin TürkCoin Türk

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Bitcoin kullanıcılarının yakından bildiği üzere kripto para sektörünün önemli lokomotiflerinden biri de online oyun siteleridir. Bu piyasa geçtiğimiz yıllarda şimdiye kadar hiç görmediğimiz bir şekilde yükselişe geçti ve ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Bitcoin, online oyun piyasası için mükemmel bir çözüm ve bu alanda da diğer alanlarda olduğu gibi yıldızı giderek parlıyor, ayrıca oyun piyasası Bitcoin’i yaygınlaştırmak ve bilinirliğinin artmasını sağlamak için büyük bir tanıtım fırsatı sunuyor.

Artık insanların oyun oynamak için seyahat etmelerine gerek yok, bunun yerine kullanıcılar online platformlar üzerinden koltuklarından kalkmadan; kriptoların kolay ve güvenilir kullanımını ile anonimliğini kullanarak oyun oynamanın keyfini çıkarıyorlar. Geciken para yatırma ve çekim işlemleri, bankalarla olan sorunlar, yüksek ücretler ve komisyonlar karşısında kullanıcılar artık sanal ortamda tüm oyun ihtiyaçlarını Bitcoin kabul eden sitelerden yana kullanıyor.

Ülkemizde de kripto para oyun sitelerine olan ilgi giderek artıyor, bugün Türkiye’deki Bitcoin oyun meraklıları için Kingdice.com inceleyeceğiz.

Kısaca Kingdice.com, dice oyununun bitcoin ile oynanabilceği bir websitesi. İlk defa kullanacaklar için kolay ve basit bir arayüz sunuyor. Kullanıcı adı girilerek hesap hızlıca açılabilir. Kullanıcılar hesap açtıktan sonra şifre oluşturabilirler. Güvenlik için e-posta adreslerini girebilirler veya 2FA güvenlik önlemini etkin hale getirebilirler. Hesap açıldıktan sonra ise size özel olan deposit adresinize Bitcoin göndererek oyuna başlayabilirsiniz.

Kingdice’da oyun oynamak çok kolaydır, başarıya ulaşmak için hiçbir blockchain ya da özel algoritma bilgisi vs. gerektirmez. Tamamen stressiz ve eğlenceli bir oyundur. Hesaptan Bitcoin çekim işlemi ise genellikle 15 dakikadan kısa sürmektedir.

Kingdice’ın bir diğer özelliği ise oyunlarda kanıtlanabilir adillik sunması. Roll Verification sayfasından konuyla ilgili detaylı bilgi alınabilir. Her oyuncuya adil bir yapı sunması sebebiyle diğer sitelere göre Kingdice bir adım önde yer alıyor.

Kingdice ayrıca aylık 1,1 BTC ödüllü yarışma yapıyor. Yarışmaya katılmak için yapılması gereken sadece oyun oynamak, en fazla oyun oynayan ilk 3 kişi toplamda 1,1 BTC ödül kazanacak.

 1. 0,80 BTC
 2. 0,20 BTC
 3. 0,10 BTC

Toplamda yaptığınız oyun sayısını ana sayfada Leaderboards altında görebilirsiniz. Yarışma Şubat ayı sonunda bitecek ve kazananlar belli olacak. Ödüller ise yarışma sonlanır sonlanmaz kazanan katılımcılara dağıtılacaktır.

Daha fazla bilgi için websitesini ziyaret edebilir veya 7/24 çalışan ve hızlı dönüş sağlayan destek ekibine e-posta atabilirsiniz: support@kingdice.com

ETİKETLER
loading...