reklamı kapat

BIOTRON.IO Token Satışını Başlatıyor

14:00
2 Mart 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Biotron.io yakınlarda gerçekleştireceği token satış etkinliğinin kesin tarihini geçtiğimiz günlerde açıkladı. 20 Mart’ta başlatılması planlanan etkinliğin 29 Mart’ta sona ereceği ifade ediliyor. Etkinliğin sona ermesinin ardından token’ler 2 Nisan 2018 tarihinde kullanıcılarına ulaşacak.

Biotron.io platformu iznini aldığı kullanıcılarına ait kişisel verileri saklayıp analiz eden sanal bir depo olarak tanımlanabilir. Kullanıcıların verileri platform dahilinde oldukça iyi bir şekilde analiz ediliyor ve ardından güvenli bir şekilde depolanıyor. Bu veriler daha sonra ilgili müşterilere satılıyor. Kullanıcıların alışkanlıkları ya da ihtiyaçları hakkında fikir sahibi olma olanağı veren kişisel veriler pek çok piyasa oyuncusunun ilgisini çekiyor.

Hedeflerine ulaşmak isteyen Biotron.io, BTRN adındaki kullanım token’lerini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Kullanıcılar token aracılığıyla veriler ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilecekler. Ayrıca bu token’ler veri sağlayıcıları ile müşteriler arasında gerçekleşecek ödeme işlemlerinin kolay bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlayacak. BTRN token’ler, Biotron.io platformu tarafından hazırlanan kullanıcıların hizmetine sunulan veri analizlerine ve platformdaki diğer veri sağlayıcılarına ulaşabilmek için kullanılan yegane ödeme yöntemi olarak tanımlanabilir.

Ethereum protokollerine dayanmış bir ERC-20 token’i olan BTRN çok yakında kullanıcılarıyla buluşacak. Toplamda dokuz gün sürecek token satış etkinliğinin her günü farklı bir evreyi temsil edecek. Etkinliğin son evresi boyunca 1 BTRN için ödenecek itibari para 0.18 euro olarak belirlendi. ETH-EUR ikilisinde meydana gelen fiyat dalgalanmalarına ilişkin bilgilendirmeler ise web sayfasında her gün güncel bir şekilde yayınlanacak.

1 Şubat 2018 tarihinde başlatılan özel token satış etkinliği 19 Mart 2018 tarihine dek devam edecek. Etkinliğe katılmak isteyen kullanıcıların en az 200 ETH karşılığında token satın almaları gerekiyor. Bu özel satışta yapılan toplam katılım miktarı yaklaşan token satış etkinliğinin ilk evresinde hesaplanacak. Özel token satış etkinliğine katılan yatırımcıların BTRN token’leri taraflara sağlanan özel bonus fırsatlarıyla dağıtılacak. Öte yandan etkinlik esnasında sunulacak özel bonus olanakları kullanıcılarını bekliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER