X

Binance US İki Yeni Listeleme Daha Yaptı!

Binance US, Enjin Coin ve Icon'u listeledi.
10:00
12 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bundan sadece birkaç ay önce açılmasına rağmen oldukça önemli bir ticari hacim seviyesine ulaşan ve birçok altcoin’i listeleyen Binance US, bu yönde yoluna devam etmeyi sürdürüyor.

ENJ ve ICX Yatırımcılarına Mutlu Haber

11 Aralık tarihinde 18 yeni altcoin’i listelemeyi düşündüğünü ve bu konuda araştırmalara başladığını belirten Binance’in Amerika temsilcisi, bugün iki yeni listelemeye imza atarak bu konuda ne kadar ciddi olduğunu kanıtlamış oldu. Binance US’in resmi Twitter ve blog hesabından yayınlanan duyuruda Enjin (ENJ) ve Icon‘un (ICX) listelendiği vurgulandı.

Bugün itibariyle alım satıma açılacak olan iki yeni kripto para birimi, ilk başta ENJ/USD ve ICX/USD işlem çiftleri ile müşterilere sunulacak. ENJ ve ICX için yatırma işlemlerini kullanıma açan Binance, para çekme işleminin ise alım satım başlayana kadar aktif edilmeyeceğini vurguladı.

Binance Etkisi Kendisini Gösterdi

Binance US bundan kısa süre önce yaptığı birinci aşama listeleme duyurusunda belirttiği altcoin’lerin birçoğunu listelemişti ve ikinci aşama listeleme duyurusunda belirtilen 18 altcoin’in çoğunun da listeleneceği tahmin ediliyor. Binance’in ABD iştiraki olmasına rağmen Binance US’in de listelediği kripto para birimlerinin fiyatını arttırdığı ENJ ve ICX örneğinde kanıtlandı.

Enjin bu yazının kaleme alındığı an itibariyle yüzde 6,66, Icon da yüzde 6,80 gibi önemli bir yükseliş yaşamakta. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) de dahil birçok kripto paranın düşüş yaşadığı anlarda böylesine bir yükseliş elde edilmesi kesinlikle Binance’in etkisini ortaya koyuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar