X


Binance Smart Chain Tabanlı Altcoin Yüzde 1000 Artış Kaydetti!

Uptober ruhuna bağlı olan bir başka kripto para da Centric Swap oldu.
15:30
19 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasası katılımcıları, ekim ayı itibarıyla tarihi gelişmeler ve inanılmaz fiyat artışlarına tanık oldu. Büyük sermayeli kripto paralar listelerde yükseklere tırmanırken daha mutevazı kripto paralar da ön plana çıkmaya başladı. Uptober ruhuna bağlı olan bir başka kripto para da Centric Swap oldu.

CNS’den İnanılmaz Ralli

Centric Swap, 1 ekim tarihinde 0.00015 dolar seviyelerindeyken 16 Ekim’de 0.0017 dolara kadar tırmandı. CNS, ekim ayının başından bu yana %1000’in üzerinde bir yükseliş hareketi kaydetti. Ancak yükseliş trendi ne kadar hızlıysa düşüş de aynı derecede oldu. 15 günlük rallinin ardından üç günde neredeyse ay başı başlangıç seviyesine yaklaşan CNS, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00071 dolardan alım satım işlemi görüyor.

CNS, Centric ağının yerel kripto para birimidir ve Binance Smart Chain‘de opere edilir. Centric Network, kripto para benimsenmesinin önündeki en büyük engellerden biri olan fiyat oynaklığına çözüm bulmak adına tasarlanmıştı. Yükselişi tetikleyen etken ne oldu?

Neden Yükseldi?

Centric ekibinin yeni ortaklıklar ve anlaşmalara imza atması CNS‘nin artışını tetikleyen önemli bir faktördü. Bununla birlikte Absolute WOrl TTS gibi dizi şirket, müşterilerine ödeme seçeneği olarak CNS’yi kullanma imkanı tanıdı. Sonuç olarak önemli ortaklıklar CNS fiyat artışına katkıda bulundu.

Öte yandan temmuz ortasında Centric Swap, Tron ağından Binance Smart Chain‘e taşındı. Bu adım, erişim kapsamının genişlemesine yardımcı oldu. Ayrıca Binance’in kısa süre önce ekosistemini geliştirmek adına 1 milyar dolarlık yatırım yapacağı, yükselişin en önemli neden olarak kayıtlarda yer aldı.

Binance’in 1 milyar dolarlık yatırımı BSC ağında faaliyet sürdüren altcoin’leri büyük ölçüde potansiyel ralliye sürükleyebilir. Bu açıdan uzmanlar da BSC tabanlı kripto paraların dikkatle takip edilmesi gerektiğine inanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar