Binance Launchpad’e Giren Yeni Token Açıklandı: KAVA

13:50
16 Ekim 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Binance’in piyasaya yön veren Blockchain projeleri için token lansman platformu Binance Launchpad, yılın 10. Projesi olani Kava’ya destek verdiğini açıkladı. Kava’nın ekibi, Cosmos’ta çarpraz zincirli merkezi olmayan finans (DeFi) platformu inşa ediyor ve kullanıcıların Bitcoin (BTC), XRP, Cosmos (ATOM) ve BNB gibi büyük kripto para birimleri için merkezi olmayan kaldıraç sağlıyor ve bu kripto paralara hedge imkanı sağlıyor. Binance Launchpad’de token satışı güncellenmiş bir çekiliş formatını ve 23 Ekim 2019’da saat 09: 00’da başlayacak olan bir bilet talep süresini takip edecek.

Kava Nedir?

Kava’nın ekibi, sahiplerinin Kava’da Cosmos tarafından desteklenen herhangi bir varlığı teminat olarak kullanmalarına izin vermek için çok taraflı bir CDP (teminatlandırılmış borç pozisyonu) platformu başlatıyor. Binance Chain, Cosmos üzerine kurulu olduğundan, Kava, BNB ve BTCB gibi Binance yerel varlıkları için CDP desteğini entegre etmektedir. Kava, kullanıcıların kaldıraç ticareti ve hedge yoluyla kripto varlıklarına pozisyon almalarınıı sağlayan stabilcoin USDX’i kullanıyor.

“Kava, Binance Launchpad’de desteklemeye karar verdiğimiz ilk DeFi projesi. Bu alanın, kullanıcılar için borçlanma ve borç verme sürecini kolaylaştırdığından ve bunun için güvene ihtiyaç duymadığından büyük bir gelişme potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz. Kava’nın platformu nedeniyle teminat olarak kullanılan BNB, başka bir kullanım alanınına sahip olacak ve kullanıcılarımız için de ek bir değer kazandıracak, ” diyor Binance CEO’su ve Kurucusu CZ (Changpeng Zhao).”

Kava Blockchaini, token sahiplerine platformun yönetişiminde yer almasının yanı sıra, Kava’yı stake etme ve blok ödülleri kazanma kabiliyetine sahiptir. KAVA” olarak bilinen token hisse ispatı (Proof-of-Stake) konsensus mekanizması ile güvence altına alınmıştır.

Binance Launchpad, topluluğa ek özellikler sağlamak için sistemini sürekli olarak ayarlıyor. Daha önceki projelerde, Binance, kazanan bileti olmayan tüm katılımcılara Launchpad tokeni airdropu yaptı.

En son güncellemeler için Twitter‘da @Binance ve Kava’nın resmi Telegramı’ndan haberdar olabilirsiniz.

Kava Hakkında

Kava’nın DeFi platformu, Bitcoin (BTC), XRP, Cosmos (ATOM) ve  BNB gibi büyük kripto para birimlerine merkezi olmayan kaldıraç ve hedge işlemlerini sunmaktadır. Akıllı sözleşmeler sistemi kullanan Kava, kullanıcılarına kredilere ve kripto varlıklarının desteklediği algoritmik olarak yönetilen stabilcoin’lere erişebilmelerini sağlar.

Binance Launchpad Hakkında

Binance Launchpad, dünyanın dört bir yanındaki Binance kullanıcılarının yardımı ile girişimcilerin en öncü kripto projelerini hayata geçirmelerini sağlayan özel bir tanıtım platformudur. Binance Launchpad’de başlatılması kabul edilen projeler, Binance ekosistemindeki kaynaklara ve desteğe daha fazla erişebilecektir.

Binance Hakkında

Binance, blockchain ilerlemesini ve paranın özgürlüğünü arttırma görevini yerine getirmek için çalışan bir blockchain ekosistemidir. Binance ekosistemi, Binance Exchange (önde gelen küresel kriptopara borsası), Labs (risk sermayesi kolu ve inkübatörü), Launchpad (token satış platformu), Akademi (eğitim portalı), Research (pazar analizi), Charity Foundation (Blockchain ile bağış ve sürdülebilir gelişmeye amaçlayan sivil toplum örgütü) ve Trust Wallet (Binance’in resmi kriptopara cüzdanı ve dApps tarayıcısı) ile Binance ve topluluk tarafından geliştirilen bir blockchain yazılımı olan Binance Chain. Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: binance.com

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar