Binance Launchpad’de CELR Token Satışı Yaklaşırken Bilinmesi Gerekenler

Binance Launchpad'in 19 Mart'taki CELR token satışı yaklaşıyor.
09:00
12 Mart 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasında trendler sürekli değişiyor. Geçtiğimiz yıllarda ICO’lar müthiş bir popülerlik kazanırken bu yıl ise rüzgar STO’ların arkasından esmeye başladı. STO menkul kıymet token’larının halka arz edimesi olarak özetlenebilir. STO’lara yönelik giderek artan ilgiden faydalanmaya çalışan şirketlerden biri de lider kripto para borsası Binance.

Binance Launchpad Nedir?

Bilmeyenler için Binance Launchpad’i kısaca özetleyelim. Binance Launchpad kripto para projelerinin token satışlarının organize edildiği bir platform. Launchpad platformu bu yılın başlarında Binance tarafından piyasaya sürüldü. Binance Launchpad kısa bir süre önce piyasaya sürülmesine rağmen Ocak ve Şubat aylarında düzenlenen token satışlarıyla kendini kanıtladı.

Öyle ki geçtiğimiz aylarda Binance Launchpad’de düzenlenen BTT ve FET token satışlarına yatırımcıların ilgisi bir hayli fazlaydı. Ayrıca BitTorrent Token ve FET’in token satışlarının hemen ardından Binance borsasında listelenmesi beraberinde yükseliş de getirdi. Her iki projenin de kısa sürede yatırımcısını güldürmesi nedeniyle gözler bir sonraki token satışına dönmüş durumda. Binance geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada yeni Binance Launchpad ICO’sunun 19 Mart’ta gerçekleştirileceğini duyurdu.

Gözler CELR’ın Üzerinde

Binance’in Launchpad’de ön satışa sunulacak yeni kripto para projesini açıklamasıyla gözler bir anda Celer Network’e döndü. Celer Network kendini hızlı ve ücretsiz ödeme çözümü olarak tanımlıyor. Merkezsiz uygulamalara uygun olarak ölçeklendirme sağlayacak Celer Network, işlem ücretsiz işlemler için akıllı sözleşmeleri kullanıyor. Proje geliştiricilerine göre zincir dışı yapılanan Celer Network, Lightning Network gibi çözümlerin 15 katına kadar daha hızlı çalışabiliyor.

Binanace Launhpad’deki token satışında yaklaşık 597,014,925 CELR satılacak ve karşılığında yaklaşık 4 milyon dolarlık fon toplanacak. Binance kullanıcıları şartları yerine getirdikleri takdirde token satışına Binance Coin ile katılabilecek. Özellikle Binance Launhpad üzerinden gerçekleştirilen token satışları nedeniyle Binance Coin son zamanlarda çok büyük bir fiyat artışı yaşadı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar