X

BiLira “Bize Her Şeyi Sorabilirsin” Canlı Yayın Serisine Bugün Başlıyor

12:53
23 Nisan 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Türk Lirası tarafından desteklenen, herkese uyumlu ve güvenilir ilk stabil kripto para birimi olan BiLira, Türkiye’yi geleceğin finans dünyasına hazırlamak ve farkındalık yaratmak için çeşitli bilgilendirme ve eğitim seanslarına #evdekal günlerinde “online” olarak devam ediyor.

BiLira Canlı Yayın Serisi

BiLira, 23 Nisan 2020 tarihinde başlayacağı “BiLira: Bize Her Şeyi Sorabilirsin” canlı yayın serisi ile geleceğin finans ve para dünyasını merak eden herkesi bilgilendirecek.

Herkesin geleceğin finans dünyasında eşit haklara sahip olması ve merkeziyetsiz internet – dağıtık finans kavramı ve ürünleri ile bağlantı kurabilmesi amacıyla geliştirilen BiLira, dünyanın ve ülkemizin COVID-19 salgını döneminde kullanıcıların sorularını yanıtlamaya hazırlanan özel etkinlik serisine başlıyor. “BiLira: Bize Her Şeyi Sorabilirsin” isimli etkinlik serisinin ilki 23 Nisan 2020 tarihinde 17:00’de başlayacak. Canlı olarak yayınlanacak olan etkinlik öncesi katılımcılar, merak ettiği soruları önden de paylaşabilecek. Önden sorularını iletmek isteyen kullanıcılar için: https://forms.gle/NSjZsXBf21tLJWH77

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kullanıcıların canlı yayında sormak istedikleri tüm soruları online chat ortamında sorabilecekleri etkinlikte BiLira COO’su Vidal Arditi, COVID-19’un bugünü nasıl etkilediği, geleceğin finansının temel kavramı olan “Merkeziyetsiz Finans” – “#DeFi” kavramının şu anı nasıl etkilediği, dijital paraların geleceği gibi konular hakkında konuşacak.

BiLira COO’su Vidal Arditi “BiLira olarak hedefimiz, blokzincir ve kripto para dünyasının kapılarını, bu konu hakkında hiçbir deneyimi olmayan insanlara açmak. Bunun özellikle dünyanın her anlamda dönüşümün çok hızlı bir şekilde eşiğine sürüklendiği bugünlerde farkındalık eğitimleri ve toplantıları olarak yapmak bizim için çok önemli” açıklamasını yaptı.

BiLira, kullanıcılarına her zaman, 1 Türk Lirası karşılığında 1 BiLira satın alabilmelerini ve 1 BiLira’yı 1 Türk Lirası olarak nakit paraya dönüştürebilmelerini sağlıyor. Ethereum ağı üzerine kurulu ilk stabil kripto para birimi olan BiLira, tüm ERC-20 standart dijital cüzdanlarla uyumlu altyapıya sahip.

Canlı Yayın Detay

“BiLira: Bize Her Şeyi Sorabilirsin” etkinliği 1. Bölüm: Stabil Kripto Paralara Giriş

Tarih: 23 Nisan 2020, 17:00

Yer: Etkinlik günü BiLira sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır: https://twitter.com/BiLira_Official

BiLira Nedir?

BiLira, dijital ortamda dijital para veya varlık olarak kabul edilen değerlerin alınıp satılması için kullanılır. Türkiye’nin Etherum ağı üzerinde Türk Lirası ile desteklenen ilk stabil kripto para birimidir. Bu, her zaman 1 Türk Lirası (TRY) karşılığında 1 BiLira (TRYB) satın alabilmeniz ve yine 1 BiLira’yı 1 Türk Lirası olarak nakit paraya çevirebilmeniz anlamına gelir.

BiLira, Ethereum ağı üzerinde kurulmuş ve tüm ERC-20 standart dijital cüzdanları ile uyumludur. BiLira platforumu üzerinden alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilir, BiLira kripto paranızı dijital cüzdanınıza transfer edip dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Stabil kripto paraların, erişilebilir, hızlı, kullanışlı ve şeffaf finansal etkileşimler için kullanılması için geliştirilen teknolojisi ile BiLira, varlık destekli stabil kripto paralar aracılığıyla teminatlı itibari para birimlerini destekliyor ve blokzinciri teknolojisinin güvenliğini kullanarak yüksek işlem hacmi sağlıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar