Big Eyes Coin, Dogecoin ve Shiba Inu Düşerken 1 Milyon Dolarlık Lootbox Yayınladı

11:10
7 Mart 2023
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto para piyasasında yükselişler gibi düşüşler görmek de her zaman mümkün. Örneğin 2021 yılında bir kripto kışı yaşandı ve sonuç olarak birçok para biriminin performansında düşüş görüldü. Kripto grafikleri, yeniden düşüş piyasası oluşmaya başladığı için kırmızı görünüyor. Bazı analistlere göre en çok etkilenenler Dogecoin ve Shiba Inu oldu ancak Big Eyes Coin (BIG) ekibi yatırımcılara kurtuluş şansı vermek için projenin kendisini gösterebileceğini iddia ediyor.

Her kripto kullanıcısı yatırımlarının risklerini bilir. Yatırımlarından kar elde etseler de, hiçbir şeyin geri gelmeme ihtimalinin her zaman olduğunu bilirler ve geçen yıl piyasadaki dalgalanmayla birlikte BIG ekibine göre tam da bu oldu. Big Eyes Coin ekibine göre Dogecoin ve Shiba Inu grafiklerindeki kırmızı çizgi kasvetli görünebilir, ancak tüm umutlar kaybolmuş değil.

Dogecoin Kırmızıda

Memecoin devi 2013 yılında Bitcoin’in bir parodisi olarak başladı ancak o zamandan beri bir kült haline geldi. Coin, popüler internet meme’i “Doge”dan esinlenildi ve sonunda Elon Musk’ın desteği ve Twitter paylaşımları ile sosyal medyada kendine yer buldu. Bundan sonra, kripto paranın talebi ve değeri hızla arttı.

Big Eyes Coin ekibine göre piyasanın mevcut durumu geçen hafta kripto paraya karşı nazik değildi; kripto para% 5.67 düşerek değerini 0.08065 dolara geriledi. Buradan, bir düşüş trendinin belirgin olduğu sonucuna varılabileceği iddia ediliyor. Ancak, 7 Mart’ta kadar %4,31 oranında artarak 0,08409 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

Shiba Inu Düşüşü

Dogecoin’in parodisi ve en güçlü rakibi, hem ünlülerin hem de çevrimiçi toplulukların desteğini toplayarak Dogecoin ile benzer bir şöhret yükselişi yaşadı.

Big Eyes Coin ekibine göre kripto para, geçtiğimiz hafta yaklaşık %10 oranında gerileyerek düşüş piyasasını hissetmeye başlıyor. Mevcut coin değeri 0,00001199 dolar ve piyasa değeri 6,58 dolar. Bununla birlikte ekibi iddialarına göre, Shiba Inu için yapılan tahminler, coin’in %32,18 oranında artacağını ve 7 Mart’ta 0.00001586 dolar olacağını söylüyor.

Big Eyes Coin Yatırımcısına Kazandırabilir Mi?

Ekibin iddialarına göre Big Eyes Coin henüz piyasaya çıkmadan büyük ilgi toplayan bir meme coin. Yüzü tüylü bir kedi olan ve yatırımcılar için üstel getiri vaat ettiği iddia edilen bu coin, yatırımların gözdesi haline gelmeyi amaçlıyor.

Açıklamalara göre şimdiye kadar 31 milyon dolar yatırım toplamayı başardı ve yatırımcılara 1 milyon dolara kadar Ganimet Kutuları ile kazanma şansı vaat ediyor. Kutuların değeri 10 ila 10.000 dolar arasında değişiyor ve bunun bir kazan-kazan durumu olduğu çünkü kullanıcılar başarısız olursa paralarını token olarak geri alabilecekleri ifade ediliyor. Ganimet kutuları, yatırım yapmak ucuz olduğu için kullanıcılar arasında popüler olmuş olabilir ve ekibin iddiasına göre daha büyük bir getiri olasılığı, herkesin başarı şansı yakalaması için yeterli.

Buna ek olarak ekibin açıklamalarına göre, yatırımcılara bir servet hesaplayıcısı özelliği sunarak yatırım getirilerinin ne kadar olacağına dair görsel bir fikir edinme şansı veriyor.

Big Eyes ekibinin iddialarına göre coin, daha geniş bir pazara ulaştığında Dogecoin ve Shiba Inu ile sıkı bir şekilde rekabet etme potansiyeline sahip olabilir.

Big Eyes Coin ekibinin açıklamalarına göre kripto kışının ardından düşüş piyasası yavaş yavaş bitiyor. Ortaya çıkan pek çok risk var, ancak aynı zamanda çok fazla yatırım potansiyeli de var. Şu anda düşüşte olan bu kripto para birimlerinin performansının yakında yükselişe geçebileceği iddia ediliyor. Buna ek olarak ekibin iddiasına göre BIG yatırımı yapmak getirisi garanti bir seçenek olabilir.

PresaleWebsiteTelegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar