X


Bexplus’ta Çifte Para Yatırma Kampanyası ve 100 Kat Kaldıraç İle BTC, XRP, ETH, LTC ve EOS Alım Satımı Yapın!

06:02
22 Haziran 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) fiyatı son zamanlarda nispeten stabil bir görüntü çizdi ve 30.000 dolar ila 43.000 dolar arasında gidip geldi. BTC, birden çok olumsuz haberden etkilense de BTC hala gücünü korumakta. Bitcoin ağındaki aktif adreslerin sayısına bakıldığında ise şu an olumlu trendin hala devam ettiği görülüyor. Bitcoin ağındaki aktif cüzdan adreslerinin sayısı haziran ayının başlarında 715.000 seviyelerindeyken an itibarıyla 1 milyonun üzerine çıkmayı başardı ve bu kesinlikle büyük bir değişim. Bitcoin ağındaki aktif cüzdan adreslerinin sayısı nisan ayında ise 1,4 milyon ile rekor kırmıştı.

Yine de son 10 günde yaşanan bu artış olumlu bir sinyal olarak görülüyor ve etkinlik oranı artarsa Bitcoin fiyatının da buna katılma ihtimali bulunuyor. Genel kural, ne kadar çok kullanıcı ilgili blockchain ağını kullanırsa bunun performansının da o kadar iyileşeceği yönündedir ve BTC şu an tam olarak bunu gerçekleştiriyor. Genel olarak, mevcut piyasa Bitcoin fiyatının yükselişi konusunda oldukça iyimser. Ancak boğa piyasasına girmeden önce Bitcoin’in yaşayacağı olası bir düzeltme nedeniyle kısa vadede ayıların daha etkili olduğu görülebilir.

Volatilite, yüksek risklere rağmen insanların tam olarak böyle vakitlerde para kazanmaları için büyük bir avantaj sunabilir. Şu anda, Bitcoin’in yükseliş şansı hala var ve doğru fırsatı bekleyen kullanıcılar yakında buna ulaşabilir. Kripto para piyasasına adım atmak ve profesyonel bir alım satım platformu seçmek, en önemli konulardan birisi. Kullanıcılar sektöre girerken kaldıraç kullanmaktan bir hayli çekinse de  kaldıracın akıllıca kullanılması size büyük kar marjları getirecektir. Bexplus da bu konuda diğer platformlara kıyasla ön plana çıkıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bexplus, kullanıcılarına yardımcı olmak ve onların güncel bilgileri elde etmesini sağlamak için XRP fiyat tahmini, Bitcoin 2025 fiyat tahmini ve EOS fiyat tahmini gibi ek bilgiler de sunmaktadır.

 

 

En İyi Strateji

FUD yani kötü haberlerin artış döneminde, Çin felsefesini benimsemek kullanıcılara yardımcı olabilir. Çince’de “kriz” ifadesi iki kelimeden oluşur. İlk karakter tehlike oluştuğunu ortaya koyarken ikincisi ise fırsat anlamına gelir. Spot piyasada alım satım yapanlar sert satışlar nedeniyle kötü yakalanmış olsa da vadeli işlemlere ilgi duyan yatırımcılar Bitcoin için short pozisyon açma konusunda önemli fırsatlar yakalamış olabilir. Vadeli işlem kullanımında yatırımcıların short yani düşüş odaklı veya long yani yükseliş odaklı pozisyonlar açabilmeleri, piyasanın yönü ne olursa olsun para kazanabilmelerini sağlayacaktır. Vadeli işlemlerde her bir fiyat dalgalanması, para kazanmak için fırsat sunmaktadır.

Peki bu tam olarak nasıl yapılır?

İlk Adım: Bitcoin fiyatı 31.000 dolar seviyesinde ve fiyatın düşüş yaşayacağını düşünüyorsanız 0,01 BTC ile short pozisyon açabilirsiniz. 0,01 BTC kulağa küçük gelse de 100 kat kaldıraç ile 1 BTC değerine ulaşabilirsiniz.

İkinci Adım: BTC fiyatı 30.000 dolara düştüğünde siz pozisyonunuzu kapatabilirsiniz. Bu durumda kazancınız ise 31.000 dolar – 30.000 dolar * 1 BTC oranında olacaktır ki bu da 0,033 BTC’ye denk geliyor.

Bexplus, BTC, ETH, LTC, EOS, XRP, vb. gibi çeşitli işlem çiftlerinde 100 kata kadar kaldıraçlı vadeli işlem alım satımı  sunan lider bir kripto türev işlem platformudur. Yaygın makas oranları, KYC gereksinimi ve para yatırma komisyonu olmayan Bexplus dünya çapındaki müşteriler tarafından güveniliyor, ABD, Japonya, İran ve Sudan da kullanıcıları arasında bulunuyor.

Vadeli işlem alım satımının yanı sıra, Bexplus’ın yıllık %21’e kadar faizli bir faiz cüzdanı da bulunuyor. Alım satımı bir süreliğine durdurmak ve fırtınanın geçmesini beklemek isteyenler, Bexplus cüzdanı fonlarını büyütmek için  kullanabilir.

10 BTC İçeren Demo Hesap Fırsatı

Alım satım yeteneklerinizi geliştirmenin simülatörde pratik yapmaktan daha iyi bir yolu olmayabilir. Yatırımcıların herhangi bir risk almadan istedikleri kadar pratik yapabilmeleri için demo hesapta 10 adet yenilenebilir BTC bulunmaktadır. Ayrıca demo hesabı ile piyasayı analiz etmeyi ve araç setini kullanmayı öğrenebilirsiniz.

“Akıllı Alım Satıma” Yardımcı Olan Üst Düzey Mobil Uygulamalar

Bexplus mobil uygulaması, App Annie’de 56 ülkede bitcoin alım satımı ile ilgili anahtar kelime arama sonuçlarının ilk 5’inde yer alıyor. Bu tam donanımlı uygulama, bilgisayar kullanırken yaşanan aynı deneyimi sunar ancak bundan çok daha kullanışlıdır. Bexplus mobil uygulaması, kullanıcıları herhangi bir büyük piyasa hareketinden haberdar etmek için 7/24 piyasa bildirim seçeneğine sahiptir. Tüm verilere ve varlıklara Windows, Macbook, Android telefonlar, iPhone’lar ve tabletler dahil olmak üzere her türlü cihaz üzerinden erişilebilir.

İlgili uygulamaları Apple App Store ve Google Play üzerinden indirmek mümkün.

Kazanç Elde Etmeyi Kolaylaştıran %100 Bonus!

Çifte bakiye, çifte kar anlamına geliyor! Kullanıcılar, Bexplus’taki her para yatırma işlemi için %100 para yatırma bonusu alabilirler. 1 BTC yatırırsanız, hesabınıza 2 BTC yatırılır ve bonus ile elde edilen karlar çekilebilir. Siz de şimdi hemen kayıt olun! 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar