X


Bexplus Özel Altcoin Yatırma Lansmanı İle 6.000 Dolar Dağıtacak!

10:53
12 Temmuz 2021

Kripto para piyasasındaki son görünüm değerlendirildiğinde bir uyum sürecinin yaşandığı görülüyor. Birçok altcoin, Bitcoin fiyatını takip ediyor ve iniş-çıkışların genellikle aynı olduğu ifade edilebilir. Bu gibi durumlarda, altcoin fiyatları Bitcoin kadar yüksek olmasa da, altcoin yatırımı de iyi bir fırsat olarak değerlendiriliyor. Yapılan açıklamalara göre 100 kata kaldıraçlı işlemler ile yatırımcılar oldukça iyi kazanç elde edebiliyor.

Öte yandan son zamanlarda, USDT/ETH/LTC/XRP/EOS para yatırma hizmeti Bexplus’ta mevcut. Bu gelişmeyi kullanıcıları ile kutlamak için Bexplus bir “Altcoin Para Yatırma Etkinliği” düzenliyor ve kullanıcılarına bu kısa vadeli düşüş döneminde herkesin kar elde edebilmesi için 6.000 dolar veriyor.

Etkinlik Süresi ve Bexplus’ın Sundukları

Yapılan açıklamalara göre etkinlik süresi 8 Temmuz 2021 – 31 Temmuz 2021 olarak belirlendi ve Bexplus kullanıcılarına şunları sunacak:

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.
  • Tüm kullanıcılar 6.000 dolara kadar para iadesi alabilir.
  • Temmuz ayındaki tüm yeni kullanıcılar ayrıca özel bir hoşgeldin kartı alabilirler.

Etkinlik 1: Altcoinleri yatırın ve 6.000 dolara kadar geri ödeme alın

Tüm Bexplus kullanıcılarının katılabileceği 1. Etkinlik süresi boyunca USDT/ETH/LTC/XRP/EOS yatıran kullanıcılar, birikmiş mevduatlarının %10’una kadar bir geri ödeme alacaklar. Yapılan açıklamalara göre geri ödeme, etkinlik süresi boyunca birikmiş mevduat tutarıyla orantılı olarak hesaplanacak.

Etkinlik 2: Altcoin yatırın ve özel bir hoşgeldin kartı alın

Bu etkinlikten Temmuz ayında kaydolan ve başvuru formunu gönderen yeni kullanıcılar yararlanabilecek. Kayıttan sonraki 72 saat içinde altcoin (USDT/ETH/LTC/XRP/EOS) yatıran yeni kullanıcılar, etkinlik süresi boyunca bir emir kaybının %30’unu dengelemek için ek bir hoşgeldin kartı alabilirler.

Bexplus Hakkında

Saint Vincent ve Grenadinler’de kayıtlı olan Bexplus, BTC, ETH, LTC, DOGE, XRP vb. kripto paralar ile 100 kata kadar kaldıraçlı vadeli işlem işlem sunan lider bir kripto türevleri işlem platformudur. Bexplus’ın 800 binden fazla kullanıcı tarafından güvenilir bir şekilde kullanıldığı ve 200’den fazla ülkeye hizmet sunduğu ifade ediliyor. Bu ülkeler arasında ABD, İran, Japonya ve Kore bulunuyor.

Bexplus kullanıcılarına şu avantajları sunuyor:

  • KYC gerekliliği yok, birkaç dakika içinde e-posta doğrulaması ile kullanıcılar kayıt işlemlerini gerçekleştirebiliyor.
  • Yatırımcıların kaldıraç işlemlerini deneyimlemesi için için 10 BTC’lik demo hesap sunuluyor.
  • Her para yatırma işlemi için %100 bonus özelliği bulunuyor.
  • Apple App Store ve Google Play’de sezgisel ve tam özellikli uygulama bulunuyor.
  • %50’ye varan komisyon ödüllü ortaklık programı bulunuyor.
  • 7/24 müşteri desteği sunuluyor.
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar