reklamı kapat

Bedava Bitcoin Veren Siteler

22 Ağustos 2014
 • Coin TürkCoin Türk

99bitcoins.com sitesinden Ofir Beigel, geçtiğimiz günlerde bir çok kişi tarafından merak edilen bir konuyla yani Bitcoin Faucets (Bitcoin Muslukları) ile ilgili güzel bir araştırma yazısı yayınladı. Bilmeyenler için kısaca, “madencilik yapmadan bedava bitcoin kazanma yolu” olarak özetlenebilecek bu musluklar, bu hizmeti veren siteler için atılması istenen adımları atan herkese MBTC düzeyinde bitcoin veren bir sistemlerdir.

Bitcoin henüz mevcut değerine ulaşmadan önce sadece tek bir işlem karşılığı 5 BTC veren sitelerin olduğu 2010 yılından bu yana dağıtılan bitcoin miktarının çok değiştiğini söyleyebiliriz. İşte o dönemden kalma bir ekran görüntüsü. 2010 yılında sadece Captca kodu girerek 5 BTC kazanabiliyordunuz.

bedava bitcoin

 

Artık bu kazançlar mümkün olmasa da, yine ufak şeyler yaparak bitcoin biriktirmek isteyenlerin ilgisini çekebilecek sitelerin listesini biz de yayınlıyoruz. Bu listede yer alan sitelerin neredeyse tamamının haberin yayınlandığı tarih itibarı ile  aktif olarak çalıştığını bildiriliyor. Aynı haberde ayrıca bir uyarı yer alıyor. Bilgisayarınıza herhangi bir program indirmeyi öneren ya da zorunlu kılan siteleri kullanmanız tavsiye edilmiyor. Bitcoin dünyasının risklerini bilen herkesin bu uyarıya uygun hareket edeceğini düşünüyoruz.

Bedava Bitcoin veren sitelerin adres listesi için Tıklayınız

Haber için Tıklayınız.

Not: Sitemiz tarafından hiçbir link referans linki olarak atanmamıştır. Eğere referans linki var ise bu link haberin orijinalinden kaynaklanmaktadır ve CoinTürk ile bağlantısı bulunmamaktadır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


 • Muhammed Ali Şimşek
  4 sene önce

  epay.info ya girin orda daha çok var

  20
 • Barış TAŞ
  4 sene önce

  freecoinbit.tr.gg şuda çalışıır gibi deneyin bence

  20
 • Yorumcu
  4 sene önce

  şimdi 500-1000 satoshi veriyorlar. Yarım saatte 1 cent ancak kazanılabiliyor. Pek bi anlamı kalmadı

  18