reklamı kapat
  • BTC  :  34.465,14 ₺
  • ETH  :  2.131,54 ₺
  • BCH  :  4.001,75 ₺
  • XRP  :  2,62 ₺
  • BTC 34.465,14
  • ETH 2.131,54
  • BCH 4.001,75

Bedava Bitcoin Veren Oyunlar

1 Şubat 2016
  • Coin TürkCoin Türk

Bedava Bitcoin veren muslukları daha önce sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda da musluklar gibi oyun oynarken, yani sitede veya aplikasyonda zaman geçirirken Bitcoin kazanabileceğiniz site ve uygulamaları sizlerle paylaşacağız.

MinerFarm

Türk bir girişimci tarafından kurulmuş olan Minerfarm, madencilik sürecini öğrenmek, deneyimlemek ve bir miktar BTC kazanmak için oldukça iyi kurgulanmış bir oyun. Üye olunduğunda 10 GH/s’lik bir güç  ve 1000 watt’lık elektrik gücü hediye olarak geliyor. Eğer bu yeterli değilse oyunun “Shop” kısmından veya kullanıcıların cihazlarını satışa koydukları “Trade” kısmından yeni cihazlar alınabiliyor. Ek olarak oyunda musluk servisi de bulunmakta. 600 dakikada bir çalışan musluktan 100-200 Satoshi arası dağıtılıyor. Oyunda hediye edilen 10 GH/s veya sonradan alınan ek güçlerin çalışabilmesi için oyuna her gün girilmesi gerekmekte; çünkü temel olarak oyunun gelir sistemi reklama dayanıyor ve musluk sitelerinde olduğu gibi reklam gelirini kullanıcılar ile bölüşüyor.

minerr

Freebtcminer

Flash temelli bir oyun olan FreeBtcMiner ile bulut madencilik gibi olmasa da, gerçek bir demir madenciliği yapma deneyimi sağlanabilir. Oyunu oynarken kahramanınız ile yerin altını kazarak madenlere ulaşabilirsiniz. Oyunda zaman geçirdikçe ve madenlere ulaştıkça Bitcoin kazanıyorsunuz.

freebtcminer

MyBitMine

Bulut madencilikten ziyade gerçek bir maden işletmeciliği oyunu olan MyBitMine ile bir maden işletmesi simülasyonu yaratılıyor. Oyuna üye olduğunuzda 1 maden işçisi ile başlıyorsunuz. Maden işçisi siz oyunda kaldığınız sürece altın, demir, kömür, değerli taş ve Bitcoin madenciliği yapabiliyor. İstenirse oyunun “Upgrade” kısmından yeni işçiler işe alabilir veya madeninizi farklı cihazlar ile geliştirebilirsiniz.

mitmine

loading...