X


Barimeks Gelişmiş Grafik Arayüzü ile Fark Yaratıyor

12:38
1 Ekim 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Üç mühendis tarafından yaklaşık olarak 45 yıllık bir tecrübeye dayanarak 2017 yılında kurulan Barimeks Teknoloji, geleceğin finans sisteminin kripto para birimleri üzerinde şekilleneceği inancıyla yola çıkmış bir şirket. Uzun süreli araştırmalar sonucunda emin adımlarla kripto para piyasasına giriş yaptığı ifade edilen Barimeks’in kripto kullanıcılarıyla buluşması 2019 yılında oldu. Barimeks, Türkiye’nin kripto para borsası olarak yoluna devam etmeyi amaçlıyor ve bunun için sistem geliştirmelerini hız kesmeden sürdürüyor.

Gelişmiş Arayüz Farkı

Kullanıcılarına faydalı olabilmek ve kolay kullanım sunabilmek için Barimeks, kullanıcı arayüzünde sürekli yenilikler ve geliştirmeler yapmaya devam ediyor.

Barimeks’in grafik arayüzü tamamen mobil cihaz uyumlu tasarlandığı için cep telefonu ve tablet gibi araçlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Bilindiği gibi günümüzde bilgisayarlardan çok akıllı telefonlarla işlerimizi hallettiğimiz için bu önemli bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Bunun yanında Barimeks platformunda grafikler üzerinde rahatlıkla işlem yapılabiliyor. Örneğin grafik üzerine gelip mouse ile sağ tuş tıklamasıyla istenilen fiyatta alım-satım emri verilebiliyor. Bu özelliğinin benzerinin çok az sayıda borsada olduğunu dile getiren platform, kullanıcılarının bekleyen alım-satım emirlerinde sürükle bırak yöntemiyle fiyat değiştirme ve iptal etme işlemlerini gerçekleştirebileceklerini ifade ediyor.

Öte yandan kullanıcının çok sayıda yaptığı alım-satım işlemi sonrasında karda mı zararda mı olduğu, grafik üzerinde gösterilen ortalama alış-satış maliyetleri sayesinde kolaylıkla görülebiliyor.

Ayrıca gelişmiş grafik arayüz sayesinde kullanıcının hangi mumda işlem yaptığı, hangi miktardan ya da fiyattan alım satım yaptığı Barimeks’te ayrı ayrı gösteriliyor.

Barimeks bu özellikleri sayesinde Türkiye’deki kripto para kullanıcılarına ve yatırımcılarına dünya standartlarında kolay, erişilebilir, kullanışlı, ekonomik, hızlı ve güvenli işlem yapma imkanı sağlayacaklarını ifade ediyor.

Neden Barimeks?

Barimeks, gelişmiş grafik arayüzün yanında kullanıcı için avantaj olacak birçok farklı özellik sunuyor.

Tüm kripto para ve Bitcoin kullanıcılarının aradığı en önemli özellik olan güvenliğin, öncelikli hedefler arasında yer aldığı belirtiliyor. Borsada kripto paralar, yüksek güvenlikli online soğuk depolarda saklanıyor. Ayrıca kullanıcı hesaplarının SMS ya da tek kullanımlık şifre yöntemleri aracılığıyla korunduğu da belirtiliyor.

Bunun yanında bilindiği gibi Bitcoin ve kripto paraların ortaya çıkış amaçlarından biri olan hız da Barimeks’te kullanıcılara sunuluyor. Borsanın yaptığı açıklamalara göre, destek ekibi, destek taleplerini anında cevaplayabilmek için sürekli çalışıyor. Ayrıca Bitcoin ve diğer kripto para işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için de arka planda Barimeks’te sürekli çalışan bir ekip bulunuyor.

Öte yandan Barimeks, kullanıcıları için oldukça ekonomik işlem ücretleri sunuyor. Borsada hem TL yatırma çekme işlemlerinde hem de kripto para ve Bitcoin işlemlerinde düşük oranlarla yapma imkanı sunuluyor.

Komisyon ve Referans Kampanyası

Barimeks düzenlediği bir kampanya ile kullanıcılarına %0 komisyon ile Bitcoin ve kripto para alım-satım imkanı sunuyor.

Öte yandan Barimeks platformunu tavsiye eden kullanıcılar %20 oranında ödeme alıyor. Yapılan açıklamalara göre 31 Ocak 2020’ye kadar bir kullanıcının referans linkiyle gelen kullanıcıların 1 yıl boyunca ödediği komisyon ücretlerinin %20’si referans sağlayan kullanıcıya ödeniyor.

Ayrıca Barimeks referans programı sayesinde tüm tanıdıklarınız ve yakınlarınız platformun avantajlarından ve özelliklerinden faydalanabilir.

Teknolojik gelişmelerin finans sektöründe büyük yenilikler getireceğine olan inançla yola çıkan Barimeks Teknoloji ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz…

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar