Balinalar, Varlık Birikimlerine Devam Ediyor: Shiba Inu (SHIB) ve Dogelon Mars (ELON) Listede

En büyük 1000 ETH cüzdanı, son 24 saatte Shiba Inu'nun da dahil olduğu birçok kripto parayı satın aldı.
17:20
13 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

WhaleStats verilerine göre Shiba Inu, en büyük 1000 Ethereum cüzdanı tarafından satın alınan ilk 10 token arasında yer alıyor. Shiba Inu dahil olmak üzere birçok kripto para, bir sonraki boğa koşusunu bekleyen bir aralıkta konsolide oluyor.

Balinaların Satın Aldığı Kripto Paralar

Balina hareketi izleyen WhaleStats, dev yatırımcıların yatırım planlarını izleyen bir monitördür. En büyük 1000 ETH cüzdanı, son 24 saatte Shiba Inu‘nun da dahil olduğu birçok kripto parayı satın aldı. Balinalar, yatırım planları olduğu token’ları indirimli olarak biriktirmek adına genellikle düşüş zamanlarından yararlanır.

WhaleStats’ın en büyük 1000 Ethereum cüzdanının satın alma davranışlarını gösteren son rakamlarında ise Shiba Inu (SHIB) ve Dogelon Mars (ELON) son 24 saat içerisinde en çok satın alınan token’lardan ikisi oldu. Bazı analistler yatırımcıları bu yıl zirve yapan meme token’lara olan ilgisinin 2022’ye taşınabileceğine inanıyor.

Coingecko verilerine göre Shiba Inu bu yıl %58.000 artış kaydetti ve bu yazının kaleme alındığı sırada 0.000034 dolarda işlem görüyor. SHIB benimsenmesi, bir kripto para ödeme şirketi olan Flexa’nın popüler meme token’ı desteklemesiyle büyümeye devam ediyor. Shiba Inu sahiplerinin artık ABD genelinde yaklaşık 40.000 mağazada ödeme yöntemi olarak Shiba Inu’yu kullanabilmesi, büyümenin boyutunu açıklıyor.

Önde gelen kripto para ödeme şirketi BitPay, kısa süre önce Shiba Inu’yu depolama, alım satım, takas ve harcamaya izin veren cüzdan uygulamasını entegre ettiğini duyurmuştu.

Shiba Inu Performansı

Kripto para piyasasında görülecek olan büyük bir toparlanma evresinin Shiba Inu’ya yükseliş ivmesi kazandırması beklenebilir. Shiba Inu balinaları, kırılma öncesinde önemli varlıkları biriktirme stratejisini koruyor.

Shiba Inu fiyatı, yaklaşık iki ay önce 0.0000884 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. SHIB, şu anda ATH seviyesinin %61 gerisinde yer alıyor. En popüler meme coin olma yolunda ilerleyen Shiba Inu, NFT ve metaverse projelerini hayata geçirmek adına çalışmalarını sürdürüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar