X

Balinalar Shiba Inu İlgisini Sürdürüyor: Dev Miktarda SHIB Transferi Kaydedildi

Etherscan tarafından sağlanan verilere göre son birkaç saat içerisinde balinalar 28 milyar adet Shiba Inu transferi gerçekleştirdi.
17:12
26 Ekim 2021

Balinalar, popüler kripto para Shiba Inu ilgilerini taze tutarken yüklü transferlere devam ediyor. SHIB, bugün itibarıyla 0.00004853 dolar ile ATH kaydetti. Shiba, ATH bölgesinde işlem görmeye devam ederken rekor geliştirme adına girişimlerini sürdürüyor.

Balinalar Shiba Inu İlgisinden Bir Şey Kaybetmedi

Etherscan tarafından sağlanan verilere göre son birkaç saat içerisinde balinalar 28 milyar adet Shiba Inu transferi gerçekleştirdi. Birkaç milyarlık transferler topma 9 işlemden oluşuyor. En büyük işlem 12 milyarı temsil ediyor. Bu yılın başlarında anonim bir balina tek bir işlemde 6 trilyon Shiba Inu satın almıştı. Ardından cüzdanına 276 milyar Shiba Inu ekleyen balina, popüler kripto paranın büyük bir kısmını elinde tutuyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

ShibaInuNews Twitter hesabının paylaştığı verilerde bir kripto balinası yakın zamanda 11 milyon dolar değerinde Shiba Inu aldı. Hesap sahibinin yorumuna göre balina başkalarının bilmediği bilgilere sahip ve ne yaptığını iyi biliyor.

Elon Musk ve SHIB

Shiba Inu topluluğu Elon Musk tweet’inin SHIB fiyatına zarar vermediğine inanıyor. PAC Protocol CEO’su David Gokhshtein, geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın Shiba Inu’yu reddetmesini ele aldı. Gokhshtein, Elon Musk’a ihtiyaç duyulmadığını ve beklenen Robinhood listelemesinin hayata geçeceğine inanıyor.

Geçtiğimiz pazar günü Elon Musk, Shiba Inu varlığı olmadığını belirtmişti. Musk’ın tweet’inin ardından Shiba Inu %20’nin üzerinde düşüş trendi izledi. Bu durumda Shiba Inu fiyatının manipülasyona ne kadar açık olduğu gözler önüne seriliyor. Şaka kripto para birimi, elde ettiği hype ile birlikte yoluna dolu dizgin devam ediyor. Ancak rüzgarın tersine dönmesi durumunda düşüşün çok sert olacağı belirtiliyor.

Sosyal medya etkisiyle yükselen bu tür kripto paralarda teknik analiz verilerinin beklentilere göre incelenmesi kullanışlı bir yol değildir. Burada yükselişin sürdürülebilirliği topluluğun coşkusuna ve gelişmelere bağlıdır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar