X


Atrad.io %8,3’lük Kasım Ayı Sonuçlarını Açıkladı

22:55
9 Aralık 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Kripto para piyasası son aylarda oldukça volatil ve bilinmez bir görüntü çizmekte. Bitcoin (BTC) fiyatı Eylül ayında 10.000 doların altına gerilerken bunun devamındaki ayda 13.000 dolardan 19.000 dolara kadar uzanan ralliye yönelik ilk adımlarını atmıştı. Bitcoin ve kripto paraların genel olarak böylesine dalgalı olduğu günlerde ise kripto para yatırımcılarının zarar etmeye meyilli oldukları bilinen bir gerçek.

Otomatik bir arbitraj platformu olan Atrad.io ise böylesine sert düşüşlere rağmen Kasım 2020 içerisinde yatırımcılara ve katılımcılarına %8,37’lik getiri sağlamayı başardı. Bu da yıllık %116’lık kazanç hedefine önemli katkı sağlayan bir sonuç oldu.  Lider kripto para birimi Bitcoin geçtiğimiz haftalarda %70 artış elde ederek tüm zamanların rekorunu kırdı.

Herkes bu yükselişin etkisine kapılarak alım yapmaya koşmakta ve hacim daha da artmakta. PayPal’ın kripto para sektörüne girmesi ve birkaç kurumsal şirketin alım yaptığını duyurması, bu fiyat artışlarının arkasındaki temel sebep oldu. Bitcoin fiyatı zirveye yani 19.800 dolar noktasına ulaştıktan sonra ise sektörde büyük bir bilinmezlik başladı. Duyurulan aşı haberlerine rağmen Koronavirüs salgınının yarattığı panik de BTC fiyatının yaşadığı belirsizliği arttırmakta.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bitcoin fiyatı hem zirveye ulaşması hem de Koronavirüs belirsizliği nedeniyle önümüzdeki haftalarda sert bir düşüş yaşayabilir. 25 Kasım tarihinde BTC’nin birkaç saat içerisinde %16 değer kaybetmesi de bunun en büyük kanıtlarından. Düşen fiyatlar ise genellikle kısa sürede eski seviyeye dönmekte ve yatırımcılara ciddi fırsatlar sunmakta. Peki risk almaya hazır mısınız?

Aslında şu an risk almanın zamanı değil gibi gözüküyor. Peki yatırımcılar bunun yerine ne yapabilir? Sahip olduğunuz Bitcoin’leri Atrad.io platformuna gönderip, herhangi bir sürprizle karşılaşmadan veya hayal kırıklığına uğramadan yıllık gelirinizi arttırabilirsiniz. Geçtiğimiz ay %8,37 getiri elde eden arbitraj platformu Atrad.io, yatırımcılara volatil anlarda bile stabil gelir elde etme şansı sunmakta.

Bitcoin fiyatı 9 Aralık 2020 tarihinde de yaklaşık %10 düşüş yaşadı. Ancak fiyat şimdiden yükselmeye başladı ve bu gibi riskler bazı yatırımcılar için uygun olmayabilir. Atrad.io ise farklı platformlardaki fiyat farklılıklarından yararlanıp, yatırımcılara güvenli ve uzun vadeli bir yatırım imkanı sunmakta. Yıllık %116’lık getiri hedefi ise birçok yatırımcının iştahını kabartıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar