Reklam

AscoINDEX Borsası Yerli Kripto Para ASCOIN’I Ön Satışa Açtı! AirDrop Geliyor!

16:40
21 Temmuz 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Türkiye ve Dünya’da Gayrimenkul, Finans, Enerji, İhracat, Turizm, Eğitim ve Medya gibi birçok alanda yatırımları bulunan A&S Investment Holding’in kripto para alanındaki yeni yatırımı AscoINDEX borsasıyla 8 Nisan’da piyasaya sürülmüştü. İlk etapta beta sürümü ile çıkış yapan borsanın kurucusu Uğur Akkuş “Diğer borsalarda yaşanan hacklenme, kapanma vb. sorunlar asla olmayacak.” şeklinde  iddialı bir çıkışla borsanın lansmanını gerçekleştirmişti.

8 Nisan’dan bu yana beta sürecinden çıkmak için acele etmeyen AscoINDEX ekibi, geçtiğimiz haftalarda beta sürecinden çıkıldığını duyurarak 20 adet coin listelemişti. Listelenen 20 coin arasında diğer türk borsalarda bulunmayan SHIBA, ZRX, OGN, SUSHI gibi trend yakalamış coinler de bulunuyor.

ASCOIN

Beta sürecinde güçlendirilen AscoINDEX altyapısına bir de coin projesi dahil oluyor. Ascoin adı altında çıkan coin hem borsanın kendi coini olacak, hem de Türkiye’de birçok projede yer alarak yatırım & fonlama özelliğine sahip olacak.

30 Ağustos 2021 tarihine kadar 0.01$ üzerinden ön satışı devam edecek olan ASCOIN, toplamda 2 Milyar arz ile oluşturulurken, 600 Milyon’a tekabül eden %30’luk kısım ön satışta kullanıcılara sunulacak. %10’luk arz Ascoin Invest programı adı altında genç girişimcilere ve üniversitelere maddi fonlama sağlayacak. AirDrop kısmında ise ayrılan %15’lik bir Ascoin mevcut. Bunun yanında diğer projelerden farklı olarak Ascoin arzının %20’si Partner AirDrop adı altında stratejik partnerler ile kullanılmak üzere ayrılmış durumda.

Bayram Sonrası AirDrop Yapılacak!

Kurban bayramı sonrası Ağustos ayında yapılacak olan AirDrop kampanyası ile görevleri tamamlayan kullanıcılar ücretsiz Ascoin kazanma fırsatına sahip olacak. Şirketten yapılan duyuruya göre ön satış süreciyle birleşecek bu kampanyanın projenin tanıtımında büyük rol oynaması bekleniyor. Toplamda 300 milyon adet Ascoin yapılacak AirDrop ile kullanıcılara dağıtılacak.

1 Eylül’de AscoINDEX’te Listelenecek

Ascoin, ICO süreci sona erdikten sonra ilk olarak kendi borsası olan AscoINDEX’te listeleneceği belirtiliyor. Projenin yol haritasını incelendiğinde hemen ardından ödüllü bir Ascoin trade yarışması yapılacağı ifade ediliyor. Hem Ascoin’in alım-satım hacmini arttıracak hem de AscoINDEX borsasına yeni üyeler kazandıracak bu yarışma ile kullanıcılar da ödüllendirilecek.

Ascoin Mobil Cüzdan Sistemiyle Geliyor!

Kullanıcılara coinlerini mobil cüzdanlarına çekme imkanı tanıyacak bu sistem ile Türkiye’de bir ilk olmayı hedefleyen Ascoin ekibi, ilerleyen zamanlarda partnerler ile yapılacak kampanyalarda da bu sistemin kullanılacağını belirtiyor.

AscoINDEX borsası ve Ascoin ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz;

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Canan
    1 sene önce

    Ben yatırımımı ufak da olsa yaptım. Holding pump yaptırabilir.

    22