reklamı kapat

Arbitao’yla Arbitraj Yapmak Çok Kolay

20 Haziran 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Kripto para yatırımcıları 19 farklı borsanın fiyat farklılıklarını kolayca avantaja çevirebilir. Arbitao’nun işlem yazılımı, arbitrajın kapalı döngüsünün dışındakilere kazanç elde etme fırsatı veriyor.

Hem yeni hem de tecrübeli yatırımcılar yalnızca Bitcoin ve Ethereum’daki fiyat dalgalanmalarına bağlı olmaksızın kripto paralardan büyük kazanç elde edebilir. Tam otomatik kripto para arbitraj işlemciliği platformu Arbitao bunun için geliştirildi.

Arbitao kurumsal ve bireysel yatırımcılara volatil kripto para piyasalarından doğrudan kazanç sağlama fırsatı sunuyor. Arbitao’nun düşük riskli ve kullanıcı dostu yapısı sayesinde arbitraj (farklı değişim oranları ve borsalar arasındaki fiyat farklılıkları), doğrudan satın alımlar karşısında uygulanabilir bir alternatif haline geliyor.

‘Hodling’e son

Birçok profesyonel ve bireysel kripto para yatırımcısı tek kazanç kaynağı olarak uzun vadeli değer artışlarının yaşanmasını bekliyor. Geride bıraktığımız 6 ay içinde Bitcoin ve Ethereum gibi önde gelen kripto paralar, BTC’nin 20 bin dolara merdiven dayadığı 2017 sonunda yaşanan rekor seviyelerden büyük düşüş yaşadı.


Bunun doğal bir sonucu olarak potansiyel yatırımcıların gözü korktu ve bu durum, zaten kırılgan Blockchain temelli para piyasalarının istikrarını daha da bozdu. Arbitrao bu durumu fırsata çeviriyor. Arbitrao’nun kendine has ATAO Blockchain teknolojisi; Binance, Bitfinex, Kraken ve Poloniex’in de aralarında bulunduğu 19 farklı kripto para borsasının fiyatlarını tek bir yerde topluyor. Fiyat bilgileri, dalgalanmalara bakılmaksızın karlı işlemler yapmada kullanılıyor.

Herkes için arbitraj

Arbitrao, genellikle geleneksel arbitraj işlem yöntemleriyle ilişkilendirilen “kapalı döngü”yü de kırıyor. Kapalı döngü, yalnızca profesyonel ve tecrübeli yatırımcıların sahip olduğu işlem deneyimini tarif eden bir kavram.

Arbitao’nun kendine has teknolojisiyle tüm platform üyeleri otomatik olarak karlı arbitraj işlemleri yapabilir. Platformda 100 dolarlık yatırım yapmak dahi mümkün. Kullanıcıların kazandığı potansiyel faizin günlük bazda %0,5 ila %0,75 arasında olduğu belirtiliyor. Yani uygun piyasa şartlarında 100 dolarlık bir yatırım yalnızca 240 gün içinde 220 dolara kadar çıkabiliyor.

Denenmiş & test edilmiş teknoloji

Arbitao üç temel platformdan oluşuyor: Arbitrao’nun kendi ATAO token’ıyla Bitcoin arasında işlemlerin yapıldığı TAOx işlem platformu, ATAO coin’lerinin güvenle saklanabileceği ATAO wallet ve ARBITAO arbitraj platformu.

Arbitao platformu Kasım 2017’den beri çalışır vaziyette. Platform bir grup güvenilir kripto para tutkunu ve yatırımcısı tarafından başarıyla kullanıldı ve test edildi. Arbitrao tam teşekküllü olarak faaliyete geçtiğinde kullanıcılarına tam anlamıyla merkezsiz arbitraj işlemleri sunacak. Kullanıcılar borsalardaki hesapları için API bilgileriyle kendi ATAO cüzdanlarını kurabilecek.

Üye ödülleri

Platform üyeleri yatırım yapmanın haricinde farklı şekillerde ödül olarak ATAO coin’leri kazanabilir.

Staking – Staking için ilk yapmanız gereken şey ATAO cüzdanı yüklemek. Sonrasında coin’lerinizin bir kısmını sabitlemeniz/kilitlemeniz gerekiyor. Son olarak da Blockchain’deki diğer işlemleri onaylamanız gerekiyor.

Ağa bilgisayarınızın işlemci gücüyle katkıda bulunmak – Bu işlem sonucunda Arbitao algoritmaları çok daha hızlı çalışır.

Ödül kampanyalarına katılmak – Arbitao’yu sosyal medya platformlarında tanıtma ve orijinal içerik üretme gibi pek çok ödül kampanyası mevcut.

Ortaklık programı – Ortaklık programına katılan üyeler, referans bonusu olarak %18 kazanç elde edebilir.

Arbitrao baş geliştiricisi ve kurucu ortağı Karel Mirrin, Arbitrao’nun uzun vadeli hedefinin “arbitraj işlemciliğini tüm yatırımcılar için tamamen merkezsiz, kapsayıcı, şeffaf ve karlı bir hale getirmek” olduğunu ifade ediyor.

Amacımız ICO başlangıcından önce çalışır vaziyette ve test edilmiş bir ürün geliştirmekti. Ve bunda başarılı olduk. Şimdiyse geliştirdiğimiz yazılımın arbitrajı stabil hale getireceğinden, kripto para likiditesini artıracağından ve Blockchain teknolojisine olan ilgiyi artıracağından eminiz.

Arbitao’nun token satış dönemi 22 Temmuz’da, ön satışı 1 Temmuz’da başlıyor. Tüm ICO döneminde 800 milyon ATAO token’ı yatırımcılara dağıtılacak. Toplanan fonlar daha sağlam bir altyapının geliştirilmesinde, algoritmaların iyileştirilmesinde, daha fazla bulut hesaplama özelliğinin eklenmesinde ve Arbitao’nun diğer borsaları platformuna eklemesinde kullanılacak.

Tüm ilgili yatırımcılar Arbitao’nun web sitesi üzerinden platforma üye olabilir.

Kısa kısa ICO verileri

  • En düşük yatırım hedefi: 20 milyon dolar
  • Maksimum yatırım hedefi: 48 milyon dolar
  • Token ismi: ATAO
  • Token değeri: 1 ATAO = 0,10 dolar
  • Ödül kampanyaları: Mevcut
  • Ön satış başlangıcı: 1 Temmuz 2018
  • ICO başlangıcı: 22 Temmuz 2018
  • Mevcut coin sayısı: 800 milyon ATAO
  • Yatırımcılara dağıtılacak coin yüzdesi: %85 (ek olarak ödül kampanyalarıyla %2 dağıtılacak)

Platforma dair daha fazla bilgi için resmi web siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Sorularınız için [email protected] adresine mail atabilir; Arbitao sosyal medya kanallarına katılabilirsiniz.

FacebookTwitterLinkedInTelegramTelegram Grubu

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER