X


Günlük Karlar Sağlayan Devrimsel Arbitraj İşlem Platformu

09:30
2 Aralık 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, bu makalede yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Kripto para birimleri her yıl daha da fazla ilgi görerek büyümeye devam ediyor. Ancak kripto para birimleri ve altında yatan Blockchain teknolojisi ile ilgili ortaya çıkan yanlış bilgilendirmeler dolayısıyla bazı insanlar hala çekingen davranıyor. Bunların yanında kripto para ekosisteminde yatırım yapacağınız en doğru kripto parayı bulmak her ne kadar çok zor olsa da doğru manevralar ve alım satım stratejileriyle en yüksek karı elde etmek daha da zorlaşıyor.

Kripto para piyasasının yüksek volatiliteli (dalgalı) olması bir sır değil. Bu volatiliteli piyasalarda en iyi sonucu elde etmek için gerekli hesaplamaları gerçek zamanlı olarak yapmak oldukça zor bir süreç; çünkü kripto para piyasalarında arbitraj yapmanın en önemli adımı hızdır.

ArbiSmart platformunun kullanıcıları için bu sorunlara çözüm(ler) geliştirdiği sisteme bir göz atalım..

ArbiSmart Nedir?

Platform kendisini “Avrupa standartlarında kripto para arbitrajında  yatırım yapmayı ve kar elde etmeyi kolaylaştıran çeşitli özellik ve işlevlere sahip bir lider” olarak tanımlıyor.

ArbiSmart’ın geliştirdiği Akıllı Arbitraj Sistemleri, karınızı artırmak için tasarlanan sofistike bir algoritmaya dayanıyor. Sağlam ve güvenilir olan sistem sayesinde risk neredeyse tam olarak ortadan kaldırılmış. Bu sistem sayesinde otomatik olarak düşük fiyatlı borsadan alım yapılıp, yüksek fiyatlı borsada satış işlemi gerçekleştiriliyor.

ArbiSmart’ın güçlü sistemi sayesinde fiyat farklarından en iyi derecede faydalanılabilmesi için ciddi anlamda yüksek işlem hacimleri aynı anda hızlı ve etkili bir şekilde ele alınıyor. Ayrıca platformda 7/24 destek sunan bir müşteri destek departmanı da bulunuyor.

Öte yandan Akıllı Arbitraj Sistemleri portföyünüzün tam zamanında doğru hamleyi yapmasına imkan tanıyor. Yeni nesil ArbiSmart platformu daha önce hiç görülmemiş seviyelerde hız ve güvenilirlik sunarken, Blockchain’in doğuştan gelen şeffaflığı ve güvenliğinden yararlanıyor. Yüksek hızlı bir veri merkezinde bulunan sistem, spread’leri (fiyatlar arasındaki farkları) otomatik olarak değerlendiriyor ve gelir yaratma işlemlerini gerçek zamanlı olarak tamamlıyor. Böylece kripto para piyasasında ortaya çıkan fırsatlardan hızlı bir şekilde yararlanılabiliyor. Örnek olarak aşağıdaki görselde temelde iki borsa arasındaki fiyat farklılığı gösterilmiş.

ArbiSmart Nasıl Kullanılır?

Yatırımcıların Euro, kredi kartları, Bitcoin ve Ethereum ile yatırım yapma seçeneğine sahip oldukları ArbiSmart platformu müşteri odaklı arayüzü sayesinde kolay kullanım imkanı sunuyor.

Platformda işlem yapabilmek için genel olarak her platformda olduğu gibi öncelikle kayıt olmanız gerekiyor. Sonrasında hesaplama ve yatırım adımları geliyor. Bu adımların herhangi birinde takıldığınızda kendi dilinizde yardım alabileceğiniz destek ekibi 7/24 hizmet veriyor. Bu işlemlerin ardından depozit yaptıktan sonra sistem sizin için çalışmaya başlıyor.

Tüm bunların yanında ArbiSmart’ta referans sistemi de bulunuyor. Referans sisteminde çok katmanlı bir uygulama işliyor. Referans olduğunuz kişilerin yaptığı işlemlerden yüzdeler kazanırken onların referans olduğu kişilerden de belirli bir yüzde kazanabiliyorsunuz.

Ayrıca platformda bir de ödül programı bulunuyor. Akıllı Arbitraj Sistemleri ile ilgili cömert ödüllerin sunulduğu programlar ile ilgili detaylar platformun sosyal medya hesaplarında paylaşılıyor.

ArbiSmart’ın Avantajları

Şirketin iddiasına göre ArbiSmart’ın en büyük avantajı Avrupa Birliği’nden düzenleyici lisans almış olması… Bu sayede bu bölgede yer alan herkes herhangi bir yasal endişe olmadan platformdan faydalanabilir.

Bunun yanında Blockchain teknolojisi aynı anda binlerce işlemin gerçekleştirilmesine izin verdiği için tüm yatırımcılar için yüksek güvenilirlik, güvenlik ve şeffaflık  avantajlarından faydalanabilir. Ayrıca platform otomatik hesaplamalar yaptığı için ve kripto meraklılarının yatırım yapmaları ve anında kar edebilmeleri sağlayan çözümler üretiyor.

Öte yandan platform kendi avantajlarını şu şekilde sıralıyor:

  • Akıllı yatırım hesapları
  • Euro para çekme seçeneği
  • BTC/ETH/RBIS/EUR cinsinden para çekme seçeneği
  • Ödül programı
  • Uzun vadeli tasarruf
  • Bileşik atbitraj ve yeniden kar imkanı

Kullanıcılarına 20’den fazla kripto para birimi ile gerçek zamanlı, hızlı ve güvenilir arbitraj imkanı sunan ArbiSmart ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşılabilir. Çok yakında platform Türkçe dil desteği de sunacak.

Facebook – Twitter – Instagram Telegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar