ArBinance, Tek Tıkla Kripto Para Arbitrajını Değiştiriyor!

12:45
11 Eylül 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

ArBinance, kullanıcılarına kullanımı kolay ve her şeyin bir arada olduğu platformu üzerinden kripto para arbitraj işlemi yapma imkanı sunarak, kripto para alım satım işlemlerini kökünden değiştirmeyi planlayan profesyonel bir arbitraj alım satım platformudur. Kullanıcılar ArBinance’nin son teknoloji yazılımını kullanarak sayıları oldukça fazla kripto para borsaları arasında arbitraj fırsatlarını kendileri lehine kullanabilecekler. Kripto para yatırımcılarının bundan sonra arbitraj alım satımı yapmak için birden fazla borsaya giriş yapma ve buradaki bakiyelerini hesaplama derdi kalmayacak ve bunların hepsi direkt olarak ArBinance platformundan güvenli ve anlık bir şekilde gerçekleştirilebilecek.

Arbitraj Kripto Paralarda Ne İşe Yarıyor?

Kripto para sektörü oldukça değişken ve riskli bir sektör olarak bilinse de, kartlar doğru oynandığında bu sektörde de sabit ve devamlı gelir elde etmek oldukça basit.

Arbitraj sanatı aslında uzunca bir süredir küresel piyasalarda yer alan ve düzgün kullanıldığında yatırımcılara ciddi kazançlar sağlayan bir yöntem şeklinde biliniyor. Bunu kripto para birimlerine uyguladığımızda arbitraj temel olarak belirli kripto para birimlerini farklı borsalardan ucuza alıp, pahalıya satmak şeklinde vuku buluyor. Tabii ki burada önemli olan ucuza alınan varlığın oldukça hızlı bir şekilde pahalıya satılabilmesi ve bu durumda saniyeler bile önem arz ediyor. Söz konusu fiyat farklılıkları kripto para piyasasının ve borsalarının hala oldukça genç ve birbirinden bir şekilde bağlantısız olmasından kaynaklanmakta. Bir borsa ile diğeri arasında kuruş seviyesinde farklar olsa bile, gün içerisinde bu işlem yüzlerce hatta binlerce defa yapıldığında kazanç ciddi seviyelere ulaşıyor.

Kripto Para Arbitraj İşlemlerinin Problemleri

Kripto para birimleri ile arbitraj yapmak kolay yoldan para kazanmak gibi gözükse de, rekabet her geçen gün daha da artmakta. Devamlı yeni kripto para borsaları açılıyor ve buna ek olarak eski borsalar yeni kripto para işlem çiftleri sunuyor. Ayrıca çeşitli borsalardaki hesapların bilgilerini kayıtlı tutmak da bazen oldukça zorlayıcı olabiliyor. 2019 yılında bir yatırımcının manuel olarak kripto para alıp satması, onu otomatik metotlar kullanan rakiplerine karşı oldukça zor bir duruma sokmakta ki bunun en büyük sebebi fiyatlar arasındaki boşluğun alıştan sonra satış işlemi yapılmadan hızlı bir şekilde kapanmasından kaynaklanıyor. Otomatik arbitraj işlemlerinde bile yıldırım hızı neredeyse zorunlu hale geldi ve ArBinance tam olarak bunu başarmayı hedefliyor. ArBinance sadece tüm kripto para borsalarının hesaplarına değil, aynı zamanda alınıp satılacak kripto paralara da sahip ve bunu hazır olarak kullanıcılara sunuyor.

ArBinance Rakiplerinden Nasıl Sıyrılıyor?

ArBinance, kullanıcıları için 7/24 en iyi arbitraj fırsatlarını yakalamak adına en üst düzey arbitraj yazılım teknolojisini kullanıyor. ArBinance sistemi sayesinde uygun fırsatlar rakipler tarafından fark edilmeden kullanıcılarla paylaşılıyor. Buna ek olarak platformun en büyük avantajlarından birisi de basit kullanılabilir oluşu. Kullanıcıların yapmaları gereken tek şey kendilerine uygun arbitraj planını seçmek ve gerisini platform kendisi halledecektir. Bunun yanı sıra ArBinance kullanıcıların varlıklarını listelenmiş kripto para borsalarına göre dağıtıyor ve böylelikle para hep doğru zamanda doğru yerde kalabiliyor. Hız, güvenlik ve stabilite düşünülerek inşa edilen ArBinance, son teknoloji sistemi ve yazılımı sayesinde kripto para arbitraj arenasında sabit gelir elde etmek isteyenlerin en büyük dostu olmayı ve kripto para arbitraj sektörünü değiştirmeyi planlıyor.

ArBinance hakkında daha fazla bilgi almak ve kripto para arbitraj fırsatlarına bugün başlamak için internet sitesini http://arbinance.com/ adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI