ApeCoin (APE) ve World Cup Inu (WCI) Sahipleri Neden Orbeon Protocol’ü (ORBN) Araştırıyor?

11:00
31 Ekim 2022
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto para birimi ve NFT alanı, her biri piyasa performansını iyileştirmeye çalışan yüzlerce projeye ev sahipliği yapıyor. Bilgili yatırımcılar, yatırım portföylerine gerçek dünya kullanım durumlarına sahip projeleri dahil etmenin daha uzun vadeli fayda sağlayacağını anlıyorlar ve yapılan açıklamalara göre bu yüzden ApeCoin (APE), World Cup Inu (WCI) ve Orbeon Protocol (ORBN) gibi projelere yöneliyorlar.

ApeCoin (APE) ve World Cup Inu (WCI), bir süredir dijital para birimi alanında yer alan iki önemli proje olarak nitelendiriliyor ancak ayı piyasası değerlerinin düşmesine neden oldu ve yatırımcıları güvenlik için çabalıyor. Orbeon Protocol (ORBN), dijital para birimi alanına yeni bir giriş olarak tanımlanıyor ancak yapılan açıklamalara göre projenin önemli gerçek dünya kullanım durumları da var.

Ekibin açıklamalarına gör Orbeon Protokolü ön satışı bugün başladı ve mevcut tokenlerin yalnızca %40’ı ile talep yüksek, bu da yatırımcıların benzersiz bir iş modeli ve gerçek dünya yararına sahip projeler aradığını gösteriyor. Ayrıca yapılan açıklamalara göre ORBN, ApeCoin (APE) ve World Cup Inu (WCI) sahiplerinin araştırdığı bir proje olarak görülüyor.

APE ve Apecoin Fiyatı

ApeCoin (APE), kripto para birimleri ve NFT’ler hakkındaki çoğu tartışmada önemli bir konu olan popüler bir token olarak nitelendiriliyor. Son 48 saat içinde APE 5 doların altında bir değer düşüşü yaşadı. ApeCoin düşüş trendinin nedeni, Bitcoin ve diğer büyük tokenların düşük performansına bağlı olabilir. Uzmanlar, ApeCoin ekibi büyük kampanyalara yatırım yaparsa, tokenin yaklaşık 5 dolara geri dönebileceğine inanıyor.

ApeCoin (APE), Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş bir token olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda birçok gerçek dünya kullanım durumuyla birlikte gelen bir yardımcı program tokenı. CoinMarketCap’e göre, ApeCoin 24 saatlik işlem hacmi 94.791.626 USD ile 4.47 USD’den işlem görüyor.

World Cup Inu Kendi Başarısının Kurbanı Mı Oldu?

Mevcut kripto ayı piyasası, World Cup Inu (WCI) dahil olmak üzere çoğu tokenin fiyatlarını düşürdü; World Cup Inu (WCI) sahiplerinin ise Orbeon Protocol’ü araştırdığı ifade ediliyor. Ekibin açıklamalarına göre yatırımcılar, Orbeon Protocol gerçek dünya kullanım durumları ile birlikte piyasaya sürüldüğü için iyi bir getiri sağlayacağına ve ve pasif gelir yaratmaya devam edeceğine inanıyor.

World Cup Inu (WCI), dünya kupası temalı bir Ethereum kripto para birimi yaratan ilk blok zinciri tabanlı proje olarak tanımlanıyor. World Cup Inu (WCI), kullanıcıların tercih ettikleri takımdaki kripto cüzdanlarından doğrudan ETH ile işlem yapmalarını sağlar. Yazının yayına hazırlandığı sırada, World Cup Inu (WCI), 24 saatlik işlem hacmi 669.745 USD ve 0.014739 USD’den işlem görüyor.

Orbeon Protocol (ORBN) Kitle Fonlaması ve Girişim Sermayesi Sektörünü Yeniden Tanımlıyor

Orbeon Protocol (ORBN), kitle fonlaması ve risk sermayesi endüstrisini demokratikleştirmeye çalışma şekli nedeniyle dikkatleri üzerine çekiyor. Proje, herkesin 1 $ gibi düşük bir fiyatla erken aşamadaki işletmelere kısmi olarak yatırım yapmasını kolaylaştırıyor. Bir yatırım platformu olarak, her iş fırsatı bir NFT’ye dönüştürülecek ve yatırımcılara kısmi olarak satılacak. Start-up’lar, bu NFT’lerin satışı yoluyla yakın topluluklarından fon toplayabilecek ve aynı zamanda projenin NFT’lerini (NFTaaS) kullanarak operasyonlarını maliyetinin çok altında ölçeklendirip genişletebilecekler.

Ekibin açıklamalarına göre kullanıcılar, yerel ORBN tokenını elinde bulundurarak, geri ödeme ödüllerinde ve işlem ücretlerinde indirimlerden, özel yatırımcı gruplarına erişimden ve Orbeon Protocol ekosisteminde gelecek vadeden finansman turlarına öncelikli erişimden yararlanacak.

Yapılan açıklamalara göre Orbeon Protokolü ayrıca bir takas protokolü, bir borsa ve bir cüzdan hizmeti sunuyor. Ekibin açıklamalarına göre uzmanlar, önümüzdeki haftalarda Orbeon Protocol’ün ön satış sırasında 0,004 $ olan fiyatından %6,000 artacağını tahmin ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar