X


ApeCoin (APE) Fiyat Hedefi! En Büyük Metaverse Altcoin!

En büyük metaverse altcoin neden hızla yükselişe geçti? Fiyatın nihai hedefi kaç dolar olacak? Kısa vadeli fiyat hedefi ve tokenle ilgili önemli gelişmeleri mutlaka incelemelisiniz.
19:38
27 Nisan 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

ApeCoin (APE) fiyatı son 24 saatte yaklaşık %7 arttı ve kripto para piyasasındaki son düzeltmeye meydan okudu. Yazı hazırlandığı sırada 19,04 dolardan alıcı bulan APE bir süredir 19 doların üzerinde fiyatlanıyor. Gün için en yüksek seviyesi ise Binance borsasında 19,43 olarak ölçüldü. Peki en büyük metaverse altcoin için sıradaki hedef ne?

ApeCoin (APE)

Son birkaç gün içinde en büyük Ethereum balinaları tarafından devam eden alımlar, ApeCoin fiyatını hızla 19 doların üzerine taşıdı. Bored Ape Yacht Club’ın yönetişim tokeni ApeCoin, Decentraland’ın MANA’sı ve SAND, AXS gibi metaverse altcoinleri gerisinde bıraktı. Aslında, BAYC’nin metaverse projesi “Otherside” ve film üçlemesinin lansmanının arkasındaki hype, fiyat artışının temel nedeni gibi görünüyor.

Nitekim film üçlemesinin fiyatı hızla artırabileceğinden günler önce bahsetmiştik. ApeCoin peş peşe gelen güzel haberlerin ardından %50’nin üzerinde değer kazandı ve nihayet 19 dolar seviyesini aştı.

ApeCoin (APE) Fiyat Hedefi

BAYC’nin resmi Instagram hesabının 2,4 milyon dolarlık Bored Ape NFT’lerinin çalınmasına neden olan son hack’i ve son iki haftadır kripto piyasasındaki zayıf hissiyat, ApeCoin (APE) fiyatları üzerinde çok az etkili oldu. Son iki hafta içinde, en iyi metaverse tokeni artarak devam eden talep nedeniyle %50’den fazla artış gösterdi.

WhaleStats’ın verilerine göre, son 24 saat içinde en büyük Ethereum balinaları APE tokenleri biriktiriyor. ApeCoin (APE), ETH balinaları tarafından satın alınan ilk 10 token arasında yer alıyor. İşlem yoğunluğu anlamında da ApeCoin balinaların ilk sırasında yer alıyor.

Ayrıca, birkaç önemli ETH balinası, son 24 saat içinde önemli miktarda APE tokeni satın aldı. ETH balinası “Bonobo” 1.778.999 dolar değerinde 99.999 APE alırken, “BlueWhale0097” 4.410.000 dolar değerinde 250.000 APE satın aldı. Ek olarak, son raporlar Bored Ape NFT’lerin taban fiyatında bir artış olduğunu gösteriyor. Taban fiyat, 105 ETH’lik başlangıç ​​seviyesinden 140 ETH’ye sıçradı.

Son zamanlarda, APE topluluğu, özel konsey tarafından onaylanan ve şu anda 28 Nisan’da resmi bir oylamayı bekleyen APE tokeni stake özeliğine odaklanmış durumdadır. Bu nedenle, 20 doların üzerine bir artış yakın görünüyor. Aslında, yükseliş momentumu, ApeCoin’in fiyatını kısa sürede 25 dolara kadar itebilir. Elbette bunun bir garantisi yok ve değişken kripto para piyasalarında ansızın ApeCoin’in 5 dolara düştüğünü görmek şaşırtıcı olmaz. Projenin hacklenmesi, zor bir ihtimal de olsa Yuga Labs’ın rugpull yapması ve daha çok sayıda ihtimal çok düşük olsa da var.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar