reklamı kapat
  • BTC  :  35.957,50 ₺
  • ETH  :  2.288,65 ₺
  • BCH  :  4.150,22 ₺
  • XRP  :  2,79 ₺
  • BTC 35.957,50
  • ETH 2.288,65
  • BCH 4.150,22

Angel Token ICO’sunda Büyük Bonus Fırsatı

4 Aralık 2017
  • Coin TürkCoin Türk
Kripto dünyasının yeni yolcularından biri Angel Token “topluluk zekasından” yararlanarak kazanç sağlamak isteyenler için oluşturulmuş bir platformdur. Angel Token ekibinin platformu geliştirmek amacıyla düzenlediği ICO kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. ICO’ya katılarak % 464 gibi eşi benzeri görülmemiş bonus fırsatından yararlanabilirsiniz.

ICO süresince toplanan fonlar, küçük ve orta ölçekli kripto paraların kullanıcı, bilinirlik ve pazar payı açısından gerçek potansiyeline erişmesini sağlamak için kullanılacak. Öte yandan platformun elde ettiği kazancın % 25’inin yılın her çeyreğinde hesabında 10 bin ve üzeri Angel Token’i bulunan yatırımcılara dağıtılması planlanıyor.

Bir topluluk olarak Angel Token

Angel Token Yatırım Topluluğuna dahil kişilerle platform için çalışan uzmanlar ortak çalışarak potansiyelini henüz gerçekleştirememiş kripto paralardan oluşan bir portfolyo oluşturacak. Bu kripto paralara markalama, özel teklifler, bilinirlik, website, cüzdan ve teknik uzmanlık gibi alanlarda geliştirmelere yönelik yardım edilecek ve bu süreçte Angel Token tasarımcıları, web geliştiricileri, programcıları ve online reklamcıları, Angel Token topluluğu ve hissedarlarıyla işbirliği yapacak.

Angel token’in özünü topluluk ruhu oluşturmaktadır. Kripto paralara ve ICO’lara yatırım yapıp karşılığında iyi bir kazanç sağlamak şu günlerde oldukça zordur. Angel Token yatırımcılara kendileriyle benzer ilgilere sahip başka kişilerle bir araya gelip gereğinden az değer görmüş kripto paraları belirleyerek bu paralara değer kazandırma fırsatı tanıyor. Uzman Angel Token ekibi ve Angel Token topluluğu, belirlenen kripto paraların kurucuları ve yatırımcılarıyla bu kripto paraların değerini artırmak için birlikte çalışır. Bu süreçte sosyal medya etkili olarak kullanılır ve kripto paranın yatırımcılarının sahip olduğu fiyatı etkileme gücünün harekete geçmesi için çalışmalar yapılır.

Angel Token platformunda kullanılan Smart Contracts teknolojisi sayesinde hiçbir şey değiştirilemez ve her şey esnek olarak görüntülenebilir. Öte yandan projenin ilk beş ayında proje kurucularıyla iletişime geçip yapılan işlemlere ve yatırımlara dair genel bir bilgi edinilebilir. Eğer bu zaman zarfında kurucularla yaptığınız görüşmelerden sonra projeden çekilmek isterseniz Angel Token’in geri ödeme özelliğinden yararlanabilirsiniz. İlk 100 günde projeden çekilmek isterseniz token’lerinizi iade etmeniz halinde toplam paranın % 80’i size geri ödenecektir. Kalan 50 gün için ise bu miktar % 40’dır.

Geliştirilen bu özellikle birlikte Angel Token yatırımcılara geri ödeme fırsatı sunan ilk ICO olarak kripto tarihine geçiyor. Üstelik ödemeler smart contract tarafından anında ve otomatik olarak yapılıyor. Bonus fırsatıyla birlikte böyle bir şansa sahip olan yatırımcılar için proje riski oldukça düşük, projenin kazandırma potansiyeli ise oldukça büyük olarak değerlendiriliyor. Angel Token’inin çok yönlü oluşu ise projeye başka bir boyut kazandırıyor: Düşük risk, yüksek kazanç ve yatırım fırsatı Angel Token projesini oldukça cazip bir hale getiriyor.

ICO

Angel token ICO’sunda şu ana kadar 495 ETH (yaklaşık 231,000 dolar) yatırım toplandı. Şu anda ICO’ya katılmanız halinde % 464’lük bir bonus fırsatından yararlanırsınız.

Üst yatırım hedefi 31,150 ETH olarak açıklanan ICO döneminde token’lerin 70 milyonu yatırımcılara dağıtılacak. 15 milyon token projenin marketing’i ve geliştirilmesi için harcanacak. 7 milyon token danışmanlara ve diğer proje ekibine giderken 8 milyon token proje kurucularının olacak.

ICO için belirlenen token fiyatı ise 1 ETH = 1265 Angel token’i olarak açıklandı. Buna büyük bonus fırsatını da eklendiğimizde yatırımcıların projeden kazanç sağlama ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu ifade edebiliriz.

Angel Token ICO’suna yatırım yaparak bu benzersiz projenin bir parçası olun ve yüksek kazanç fırsatından yararlanın.

WebsiteSlackTwitterTelegramFacebook

loading...