Reklam

Analiste Göre ApeCoin (APE), Yakın Vadede Bu Seviyeleri Test Edebilir!

Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile piyasadaki son durumu değerlendiren analist, ApeCoin (APE) adına yakın vadeli kritik fiyat seviyelerine işaret etti.
09:03
6 Ağustos 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Sosyal medyada “Altcoin Sherpa” kullanıcı ismi ile bilinen kripto para analisti, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile piyasadaki son duruma ilişkin düşüncelerini paylaştı ve güncel teknik görünümü değerlendirdi. Analist, ApeCoin (APE) adına da yakın vadeli kritik fiyat seviyelerine işaret etti.

Analist, Güncel Teknik Görünümü Değerlendirdi

Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile piyasadaki son duruma ilişkin bir değerlendirme yapan kripto para analisti, ApeCoin (APE) adına kısa vadede kritik fiyat seviyelerine işaret etti. Analist, 22.000 dolar seviyelerinin yakın vadede lider kripto para birimi Bitcoin adına oldukça kritik bir rol oynayabileceğini ve piyasadaki yükseliş eğiliminin devam etmesi adına BTC’nin 22.000 dolar desteğini koruması gerektiğini öne sürdü.

Bitcoin adına 22.000 dolar seviyelerinin kısa vadede oldukça önemli olduğunu ifade eden analist, kripto para piyasasındaki yükselişin devam etmesi durumunda ApeCoin‘in (APE) de yükseliş yönlü bir ivme yakalayabileceğini belirtti. Analiste göre şu anda 7,5 dolar seviyelerinden işlem görmekte olan APE, yakın vadede 9 dolar seviyelerini test edebilir.

Öte yandan analist, son haftalarda oldukça yüksek oranlarda değer artışları kaydeden Optimism (OP) ve Lido DAO’da (LDO) da düşüş beklentisi olduğunu belirterek kripto para yatırımcılarını uyardı.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Son 1 haftalık zaman dilimi içerisinde 22.500 dolar ile 23.500 dolar seviyeleri arasında konsolide olan Bitcoin (BTC), kaydettiği son fiyat hareketleri ile birlikte 23.200 dolardan işlem görmeye başladı. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, güne yükselişe ile başladı. Ethereum (ETH), günün erken saatlerinde 1.740 doları aşarken, kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri ise 1,14 trilyon dolara ulaştı. Ayrıca Coinglass verilerine göre ise kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ortalama 140 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar